Tuesday, June 25 , 2024       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    09:20:51
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
12:00 Sched   SLDB
IRKUTSK
12
RODINA-M
6 - - - -
13:00 Sched   VL
BECAMEX BINH DUONG
9
BINH DINH
2 - - - -
13:00 Sched   VL
CONG AN NHAN DAN
6
HOANG ANH GIA LAI
11 - - - -
13:00 Sched   VL
HAI PHONG
4
HANOI FC
3 - - - -
13:00 Sched   VL
HO CHI MINH CITY
7
QNK QUANG NAM
10 - - - -
13:00 Sched   VL
NAM DINH
1
SANNA KHANH HOA
14 - - - -
13:00 Sched   VL
SONG LAM NGHE AN
13
HONG LINH HA TINH
12 - - - -
13:00 Sched   VL
THANH HOA
8
VIETTEL
5 - - - -
13:30 Sched   K1
SANGJU SANGMU FC
3
DAEJEON CITIZEN
11 - - - -
13:30 Sched   K1
SUWON FC
5
GWANGJU FC
6 - - - -
13:30 Sched   K2
GYEONGNAM FC
12
FC ANYANG
1 - - - -
13:30 Sched   K2
JEONNAM DRAGONS
2
SUWON BLUEWINGS
6 - - - -
13:30 Sched   K2
SEONGNAM FC
11
CHUNGNAM ASAN
5 - - - -
14:00 Sched   SL
HENAN JIANYE
11
QINGDAO YOUTH ISLAND FC
15 - - - -
14:00 Sched   SLDB
ARSENAL TULA 2
6
SPARTAK TAMBOV
10 - - - -
14:35 Sched   SL
NANTONG ZHIYUN
16
TIANJIN TEDA
7 - - - -
14:35 Sched   SL
SICHUAN JIUNIU
14
ZHEJIANG GREENTOWN
6 - - - -
15:00 Sched   SL
WUHAN THREE TOWNS
8
SHANGHAI SIPG FC
1 - - - -
16:00 Sched   SLDB
FC KOSMOS DOLGOPRUDNY
10
DINAMO VLADIVOSTOK
4 - - - -
16:00 Sched   CUP
FC GUTE
VASALUNDS IF
- - - -
17:00 Sched   SLDB
CHERTANOVO MOSCOW
5
FC YENISEY KRASNOYARSK II
16 - - - -
17:00 Sched   SLDB
DINAMO MOSCOW 2
4
BALTIKA-BFU KALININGRAD
8 - - - -
17:00 Sched   SLDB
SALYUT BELGOROD
8
KVANT OBNINSK
13 - - - -
17:30 Sched   SLDB
DYNAMO SAINT PETERSBURG
11
TORPEDO VLADIMIR
14 - - - -
17:30 Sched   SLDB
KOLOMNA
17
KHIMKI 2
14 - - - -
18:00 Sched   CUP
HAKA
PK-35 VANTAA
- - - -
18:00 Sched   VIRS
FS METTA LU
8
FK LIEPAJA
9 - - - -
18:00 Sched   SLDB
DINAMO VOLOGDA
10
ZNAMYA TRUDA
13 - - - -
18:00 Sched   SLDB
SPARTAK MOSCOW 2
2
ZVEZDA ST PETERSBURG
16 - - - -
18:00 Sched   SLDB
ZENIT 2
4
TVER FC
15 - - - -
18:00 Sched   SLDB
FC RYAZAN
15
STROGINO MOSCOW
16 - - - -
18:00 Sched   SLDB
POBEDA KHASAVYURT
15
FC KUBAN-HOLDING
13 - - - -
18:30 Sched   CUP
INTER TURKU
GRIFK
- - - -
18:30 Sched   CUP
KPV
FC LAHTI
- - - -
18:30 Sched   CUP
PEPO
KUPS
- - - -
18:30 Sched   SLDB
OREL
12
SKA-KHABAROVSK II
14 - - - -
19:00 Sched   PL
AL AHLY CAIRO
2
ZAMALEK SC
10 - - - -
19:00 Sched   GrD
FRANCE
2
POLAND
4 - - - -
19:00 Sched   GrD
NETHERLANDS
1
AUSTRIA
3 - - - -
19:00 Sched   CUP
SJK
VPS
- - - -
19:00 Sched   CUP
VJS
AC OULU
- - - -
19:00 Sched   CF
IFK GOTEBORG
IFK NORRKOPING
- - - -
19:00 Sched   SLDB
SATURN RAMENSKOYE
7
LUKI-ENERGIYA
14 - - - -
20:00 Sched   NK
IK START
VALERENGA (W)
- - - -
20:00 Sched   ES
LUNDS BK
2
TORNS IF
3 - - - -
20:00 Sched   CUP
HERRESTADS AIF
VANERSBORGS IF
- - - -
20:00 Sched   CUP
IF HAGA
BORENS IK
- - - -
20:00 Sched   CUP
IK ZENITH
TVAAKERS IF
- - - -
20:00 Sched   CUP
KRISTIANOPELS GOIF
IFK HASSLEHOLM
- - - -
20:00 Sched   CUP
SUNNERSTA AIF
FC JAERFAELLA
- - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:00 FTR   SB
SAN ANTONIO
10
MANTA FC
3 - - - - Full Time Result Only
21:30 FTR   DI
3 DE FEBRERO
15
INDEPENDIENTE F.B.C.
7 - - - - Full Time Result Only
21:30 FTR   DI
FERNANDO DE LA MORA
8
ATLETICO TEMBETARY
4 - - - - Full Time Result Only
21:15 FTR   2DNS
ENKOPINGS SK
2
FOC FARSTA
11 - - - - Full Time Result Only
20:30 FTR   2DSS
SMEDBY AIS
13
BK LJUNGSBRO
9 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   CF
KV MECHELEN
KSV OUDENAARDE
- - - - Full Time Result Only
(19:00) Post   PL
SMOUHA SC
5
AL AHLY CAIRO
2 - - - -
19:00 FTR   CF
FC WINTERTHUR
FC BADEN
- - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   SUPE
OLYMPIC
10
FK TERMEZ SURKHON
8 - - - - Full Time Result Only
13:00 FTR   NSW
SPIRIT FC
11
SUTHERLAND SHARKS
15 - - - - Full Time Result Only
12:30 FTR   NSWP
NORTHBRIDGE FC BULLS
2
DULWICH HILL FC
14 - - - - Full Time Result Only
04:00 Fin   SLDB
SAKHALIN
11
KOMPOZIT
6 1-0 3-0 - -
(78)ANTONOV TIMOFEY
04:00 Fin   GrD
BRAZIL
2 1
COSTA RICA
3 2 0-0 0-0 - -
04:00 Fin   ULT
UTAH UNITED
47
ALBION SC COLORADO
33 0-0 1-1 - -
                    
03:00 Fin   ULT
AHFC ROYALS
19
BRAZOS VALLEY
54 0-0 2-2 - -
                    
02:30 Fin   FAZB
SPORTIVO ATENAS
4 1
ATLETICO CAMIONEROS
3 1 0-1 2-2 - -
(70)BARRERA JUAN IGNACIO
02:00 Fin   SC
ABC
10
REMO
11 2-0 3-1 - -
(90+19)DANIEL
02:00 Fin   SC
APARECIDENSE
13
NAUTICO RECIFE
14 1-2 2-2 - -
(59)RUBENS
01:30 Fin   FAZC
SPORTIVO LAS PAREJAS
4
EL LINQUENO
3 0-1 0-1 - -
MEDINA GABRIEL(27)
01:00 Fin   SB
SPORT RECIFE
5 1
NOVORIZONTINO
9 1 0-2 1-2 - -
(77)DOMINGUEZ FABRICIO
01:00 Fin   GrD
COLOMBIA
1 1
PARAGUAY
4 3 2-0 2-1 - -
ENCISO JULIO(69)
00:10 Fin   PN
ATLANTA
16
ALMIRANTE BROWN
36 1-0 1-0 - -
(9)REQUENA JUAN
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top