23:30 |
FTR |
|
|
SB |
MANTA FC |
5 |
|
|
CUNIBURO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:30 |
FTR |
|
|
L2PG |
FC SAN MARCOS |
4 |
|
|
ACADEMIA CANTOLAO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:15 |
FTR |
|
|
L2PG |
MOLINOS EL PIRATA |
6 |
|
|
AYACUCHO FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
PAC |
SANTA FE |
6 |
|
|
CHICO |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
(23:00) |
Canc |
|
|
LNA |
DEPORTIVO ACHUAPA |
4 |
|
|
JUVENTUD PINULTECA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:30 |
FTR |
|
|
SDCO |
PETARE FC |
4 |
|
|
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
22:00 |
FTR |
|
|
SDFS |
ANAPOLIS FC |
|
|
|
MARINGA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
SB |
GUALACEO SC |
6 |
|
|
VARGAS TORRES |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
FORLI |
5 |
|
|
SAMMAURESE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
PCC |
DEFENSORES DE CAMBACERES |
17 |
|
|
VICTORIANO ARENAS |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
PCC |
J.J. URQUIZA |
15 |
|
|
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
PCC |
SPORTIVO BARRACAS |
16 |
|
|
CENTRAL CORDOBA ROSARIO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
PCC |
YUPANQUI |
23 |
|
|
LUGANO |
21 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
LPA |
MONTANESES |
25 |
|
|
ACATLAN FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
L2PG |
DEPORTIVO MUNICIPAL |
6 |
|
|
ALIANZA UNIVERSIDAD |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:15 |
FTR |
|
|
LDAA |
AD ASERRI |
5 |
|
|
MARINEROS DE PUNTARENAS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
DEPORTIVO UPALA FC |
8 |
|
|
SAN CARLOS FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
JICARAL SERCOBA |
5 |
|
|
AD BARRIO MEXICO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
QUEPOS CAMBUTE |
2 |
|
|
SAN JOSE FC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
METALLURG LIPETSK |
10 |
|
|
MUROM |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KARAMAN BELEDIYESPOR |
13 |
|
|
MENEMENSPOR |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
24 ERZINCANSPOR |
9 |
|
|
KARAKOPRU BELEDIYESPOR |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ISPARTA 32 SPOR |
16 |
|
|
ADANA 1954 |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
SARRABUS OGLIASTRA |
16 |
|
|
LATTE DOLCE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
BUCASPOR IZMIR |
5 |
|
|
ANKARA DEMIRSPOR |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CITTA DI FASANO |
6 |
|
|
FIDELIS ANDRIA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
VIRTUS FRANCAVILLA |
18 |
|
|
MANFREDONIA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
BELTINCI |
8 |
|
|
NK DRAVA PTUJ |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
ND ILIRIJA |
16 |
|
|
ND BILJE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
IFK ESKILSTUNA |
13 |
|
|
MJOELBY AI-FF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DF |
FK BUDUCNOST BANOVICI |
2 |
|
|
GORNJI RAHIC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DF |
GORAZDE |
8 |
|
|
BRATSTVO GRACANICA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DF |
JEDINSTVO BIHAC |
14 |
|
|
TRAVNIK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DF |
NK CELIK ZENICA |
5 |
|
|
ZVIJEZDA GRADACAC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DF |
NK TOSK |
3 |
|
|
HNK TOMISLAV |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(17:30) |
Canc |
|
|
1DF |
NK VIS SIMM-BAU |
12 |
|
|
KK RADNICKI |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
FTR |
|
|
1DF |
STUPCANICA |
1 |
|
|
FK TUZLA CITY |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
FNDV |
GENT (U23) |
6 |
|
|
KFC MERELBEKE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
QR |
CAMBRIDGE CITY |
|
|
|
KINGS LANGLEY |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
QR |
LITTLEHAMPTON TOWN |
|
|
|
SPORTING BENGAL UNITED |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
OH |
HAMBURGER SV III |
18 |
|
|
TSV SASEL |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CHIEVO |
7 |
|
|
SAN GIULIANO CITY |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
DOLOMITI BELLUNESI |
10 |
|
|
LUPARENSE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
NOCERINA |
15 |
|
|
UGENTO |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
USD PALMESE 1914 |
16 |
|
|
ACERRANA 1926 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CASTRUMFAVARA |
3 |
|
|
ENNA CALCIO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
IGEA VIRTUS B. |
5 |
|
|
REGGINA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAMBIASE |
13 |
|
|
SIRACUSA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANCATALDESE |
14 |
|
|
LICATA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
ATLETICO COLEGIALES |
16 |
|
|
RUBIO NU |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
DI |
MARTIN LEDESMA |
9 |
|
|
RECOLETA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
SPARTAK KOSTROMA |
2 |
|
|
PFC KUBAN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
VELES MOSCOW |
4 |
|
|
VOLGAR ASTRAKHAN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IFK KARLSHAMN |
7 |
|
|
HASSLEHOLMS IF |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
IF SYLVIA |
4 |
|
|
BK LJUNGSBRO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
FC ARLANDA |
1 |
|
|
SANDVIKENS AIK FK |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
IFK OSTERAKER |
7 |
|
|
KUNGSANGENS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
BERGDALENS IK |
10 |
|
|
IK TORD |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OW |
TUS ENNEPETAL |
6 |
|
|
VICTORIA CLARHOLZ |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
HABENHAUSER FV |
9 |
|
|
BRINKUMER SV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OM |
TEUTONIA WEIDEN |
9 |
|
|
KOENIGSDORF |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:30) |
Post |
|
|
CUP |
AE ERMIONIDAS |
|
|
|
IONIKOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
AE EVOSMOU |
|
|
|
ETHNIKOS NEOU KERAMIDIOU |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
AE KYDONIAS |
|
|
|
PANIONIOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
APOLLON KRYAS VRYSIS |
|
|
|
ASTRAPI MESOPOTAMIA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
ARIS AVATOU |
|
|
|
KILKISIAKOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
ATROMITOS PALAMA |
|
|
|
NIKI VOLOU |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
EPISKOPI |
|
|
|
KALAMATA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
ERMIS AMYNTEOU |
|
|
|
AEP IRAKLIS 1908 PAE |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
MANDRAIKOS |
|
|
|
ASTERAS STAVROS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
NAOUSA |
|
|
|
KAMPANIAKOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
NEA ARTAKI |
|
|
|
PANARGIAKOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
ORESTIS ORESTIADA |
|
|
|
MAKEDONIKOS NEAPOLIS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
PANTHRAKIKOS |
|
|
|
AO SARTI |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
SMOLIKAS FALANI |
|
|
|
EGALEO |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
SPARTAKOS GRAIKOCHORI |
|
|
|
PAS GIANNINA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
CUP |
TRIKALA |
|
|
|
THYELLA PATRAS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
BELEDIYE DERINCESPOR |
12 |
|
|
ELAZIGSPOR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
BEYOGLU YENI CARSI FK |
16 |
|
|
ARNAVUTKOY BELEDIYESPOR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
NAZILLI BELEDIYESPOR |
14 |
|
|
VAN SPOR FK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
INEGOLSPOR |
15 |
|
|
SARIYER |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
KIRKLARELISPOR |
6 |
|
|
HEKIMOGLU TRABZON |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
OM |
SPVG FRENCHEN 20 |
16 |
|
|
BERGISCH GLADBACH 09 |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
OM |
UNION SCHAFHAUSEN |
7 |
|
|
BONN-ENDENICH 08 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1D |
BUMPROM GOMEL |
9 |
|
|
NIVA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
FNDA |
STANDARD LIEGE (U23) |
7 |
|
|
SPORTING CHARLEROI (U23) |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
1DW |
OSTERBRO (W) |
5 |
|
|
AALBORG (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TURKSPOR AUGSBURG |
6 |
|
|
1896 RAIN AM LECH |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OF |
ECKERNFORDER SV |
5 |
|
|
SV PREUSSEN REINFELD |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
LEINFELDEN-ECHTERDINGEN |
8 |
|
|
FC NOETTINGEN |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
SG SONN. GROSSASPACH |
2 |
|
|
TSV ESSINGEN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
SV FELLBACH |
11 |
|
|
FC 08 VILLINGEN II |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
ZUZENHAUSEN |
16 |
|
|
FC NORMANNIA GMUND |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OR |
FV EPPELBORN |
9 |
|
|
SV GONSENHEIM |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
CONCORDIA WIEMELHAUSEN |
18 |
|
|
ROT-WEISS AHLEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
EINTRACHT RHEINE |
10 |
|
|
SG WATTENSCHEID 09 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
SPVGG VREDEN |
17 |
|
|
TUS BOEVINGHAUSEN |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
SPVGG ERKENSCHWICK |
13 |
|
|
WESTFALIA RHYNERN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
SPELLE-VENHAUS |
4 |
|
|
HANNOVERSCHER SC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
SSV VORSFELDE |
18 |
|
|
MTV EINTRACHT CELLE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
TUS BERSENBRUECK |
10 |
|
|
LUPO-MARTINI WOLFSBURG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFL OLDENBURG |
11 |
|
|
VFV HILDESHEIM |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
SV STEINBACH 1920 |
14 |
|
|
EINTRACHT STADTALLENDORF |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TSV STEINBACH II |
19 |
|
|
FSV FERNWALD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
FC UNION 60 |
8 |
|
|
BLUMENTHALER SV |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OM |
FC WEGBERG-BEECK |
14 |
|
|
FC PESCH |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OM |
SSV MERTEN |
5 |
|
|
VFL VICHTTAL |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OM |
SPVG PORZ 1919 |
15 |
|
|
BONNER SC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CUP |
ETHNIKOS PIRAEUS |
|
|
|
PAE CHANIA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CUP |
ZAKYNTHOS |
|
|
|
AE LEFKIMIS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ASD IMPERIA |
5 |
|
|
SCD LIGORNA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CAIRESE |
8 |
|
|
BORGARO TORINESE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CHIERI |
4 |
|
|
ACSD SALUZZO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CHISOLA |
9 |
|
|
VADO |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
GOZZANO |
6 |
|
|
FOSSANO |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LAVAGNESE |
14 |
|
|
FBC OLTREPO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RG TICINO |
15 |
|
|
DERTHONA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
US ALBENGA |
18 |
|
|
SANREMESE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
VOGHERA |
20 |
|
|
CITTA DI VARESE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ASD VARESINA |
3 |
|
|
FRANCIACORTA FC |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BRENO |
5 |
|
|
FANFULLA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CALVINA |
11 |
|
|
SONDRIO |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CLUB MILANO |
9 |
|
|
VIGASIO |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CREMA |
10 |
|
|
CILIVERGHE MAZZANO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FOLGORE CARATESE |
12 |
|
|
AC MAGENTA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
OSPITALETTO |
13 |
|
|
CASTELLANZESE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PRO SESTO |
15 |
|
|
CASATESEROGOREDO |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANTANGELO |
17 |
|
|
ARCONATESE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BRIAN LIGNANO |
3 |
|
|
CALVI NOALE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CAMPODARSEGO |
6 |
|
|
LAVIS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CARAVAGGIO |
7 |
|
|
BASSANO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CHIONS |
8 |
|
|
REAL CALEPINA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MESTRE |
14 |
|
|
ESTE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MONTECCHIO MAGGIORE |
15 |
|
|
ADRIESE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TREVISO |
18 |
|
|
BRUSAPORTO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
VILLA D ALME |
19 |
|
|
PORTOGRUARO |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
VIRTUS BERGAMO 1909 |
20 |
|
|
CJARLINS MUZANE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CITTADELLA VIS MODENA |
2 |
|
|
PIACENZA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CORTICELLA |
3 |
|
|
IMOLESE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FIORENZUOLA |
4 |
|
|
PISTOIESE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LENTIGIONE |
7 |
|
|
TUTTOCUOIO |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PROGRESSO CALCIO |
11 |
|
|
SASSO MARCONI |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RAVENNA |
12 |
|
|
PRATO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TAU CALCIO ALTOPASCIO |
15 |
|
|
CATTOLICA CALCIO SM |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ZENITH PRATO |
18 |
|
|
UNITED RICCIONE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FIGLINE |
2 |
|
|
SANGIOVANNESE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FLAMINIA |
3 |
|
|
AQUILA MONTEVARCHI |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FULGENS FOLIGNO |
4 |
|
|
TERRANUOVA TRAIANA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
GAVORRANO |
18 |
|
|
LIVORNO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
GROSSETO |
6 |
|
|
ORVIETANA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
OSTIA MARE |
9 |
|
|
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAN DONATO |
11 |
|
|
ROBUR SIENA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TRESTINA |
16 |
|
|
POGGIBONSI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Post |
|
|
SDGr |
US FEZZANESE |
17 |
|
|
SERAVEZZA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ATLETICO ASCOLI |
2 |
|
|
SAMBENEDETTESE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ATLETICO TERME FIUGGI |
13 |
|
|
SORA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
AVEZZANO |
3 |
|
|
CHIETI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CASTELFIDARDO |
4 |
|
|
SENIGALLIA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FORSEMPRONESE |
8 |
|
|
TERAMO |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
L AQUILA |
11 |
|
|
CIVITANOVESE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MATELICA |
1 |
|
|
ISERNIA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RECANATESE |
12 |
|
|
FERMANA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAN NICOLO |
14 |
|
|
TERMOLI CALCIO |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CYNTHIALBALONGA |
6 |
|
|
SARNESE 1926 |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LODIGIANI |
3 |
|
|
ANZIOLAVINIO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MONTEROTONDO |
11 |
|
|
PUTEOLANA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
OLBIA |
12 |
|
|
ILVAMADDALENA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PAGANESE |
13 |
|
|
GUIDONIA MONTECELIO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TERRACINA |
18 |
|
|
GELBISON CILENTO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TRASTEVERE |
1 |
|
|
CASSINO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ANGRI |
3 |
|
|
ACD NARDO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BRINDISI |
4 |
|
|
ISCHIA ISOLAVERDE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CASARANO |
5 |
|
|
COSTA DAMALFI |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MARTINA FRANCA 1947 |
13 |
|
|
GRAVINA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MATERA |
14 |
|
|
FRANCAVILLA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LOCRI |
8 |
|
|
AKRAGAS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
NISSA |
9 |
|
|
VIBONESE |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
POMPEI |
11 |
|
|
PATERNO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RAGUSA CALCIO |
12 |
|
|
SANTAGATA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SCAFATESE |
16 |
|
|
ACIREALE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
AVANGARD KURSK |
6 |
|
|
TEKSTILSHTIK IVANOVO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
DINAMO BRYANSK |
8 |
|
|
IRTYSH OMSK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
2DN |
SANDVIKS IK |
10 |
|
|
AELGARNA-HAERNOESAND IF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
DIYARBEKIRSPOR |
17 |
|
|
GIRESUNSPOR |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ANKARASPOR |
13 |
|
|
ALTAY |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KASTAMONUSPOR |
5 |
|
|
BATMAN PETROLSPOR |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KEPEZ BELEDIYE ANTALYA |
14 |
|
|
ALTINORDU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
MANICA DIAMONDS |
5 |
|
|
ARENEL MOVERS |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
PSL |
TEL ONE FC |
15 |
|
|
DYNAMOS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:45 |
FTR |
|
|
CUP |
ANAGENNISI ARTAS |
|
|
|
PALLIXOURIAKOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
OW |
SC VERL II |
15 |
|
|
VFL BOCHUM II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAVOIA |
17 |
|
|
ATLETICO URI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
PL |
SR DELEMONT |
17 |
|
|
SC CHAM |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
1D |
FC ORSHA |
10 |
|
|
FC MOLODECHNO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
NIENDORFER TSV |
8 |
|
|
HARKSHEIDE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
SV HALSTENBEK-RELLINGEN |
12 |
|
|
FC SUDERELBE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
VATAN SPORT BREMEN |
7 |
|
|
TV EICHE HORN BREMEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
RODINA 2 |
2 |
|
|
VOLGA ULYANOVSK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
IFK KUMLA |
6 |
|
|
AHLAFORS IF |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
IK GAUTHIOD |
11 |
|
|
VANERSBORGS IF |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
LIDKOPINGS FK |
9 |
|
|
STENUNGSUNDS IF |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IFK BERGA |
10 |
|
|
HOGABORGS BK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
NYKOPINGS BIS |
5 |
|
|
NACKA ILIRIA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
HUSQVARNA FF |
2 |
|
|
VASTRA FROLUNDA IF |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
VARBERGS GIF |
1 |
|
|
LAHOLMS FK |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OH |
ETSV HAMBURG |
3 |
|
|
EIMSBUTTELER TV |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
HERRESTADS AIF |
3 |
|
|
BK FORWARD |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
UMEA FC AKADEMI |
11 |
|
|
AELGARNA-HAERNOESAND IF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
IK FRANKE |
5 |
|
|
HUDIKSVALLS FF |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
CUP |
AIGEAS PLOMARI |
|
|
|
APOLLON EFPALIOU |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
FK NOVOSIBIRSK |
10 |
|
|
CHELYABINSK |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
CUP |
ERANI FILIATRA |
|
|
|
THIELLA KAMARIOU |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:45 |
FTR |
|
|
OH |
HEBC HAMBURG |
14 |
|
|
FC ALSTERBRUEDER |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
07:30 |
FTR |
|
|
NNSW |
EDGEWORTH EAGLES |
|
|
|
CHARLESTOWN AZZURRI |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
05:00 |
FTR |
|
|
LPA |
AGRICULTORES FC GUASAVE |
16 |
|
|
LEONES NEGROS UDG II |
21 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:00 |
Fin |
|
|
PDA |
LD ALAJUELENSE |
1 |
|
|
AD GUANACASTECA |
10 |
|
|
3-0 |
4-0 |
- |
- |
|
|
(Pen62)TORIL ALBERTO |
|
04:00 |
Fin |
|
|
PD |
AD ISIDRO METAPAN |
1 |
|
|
LUIS ANGEL FIRPO |
4 |
|
|
0-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(90)ESQUIVEL JONATHAN |
|
04:00 |
Fin |
|
|
FRIE |
MEXICO |
|
|
|
NEW ZEALAND |
|
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
(57)ROMO LUIS |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LDEM |
TLAXCALA F.C. |
9 |
|
|
ATLANTE |
4 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(67)GAMA DIEGO |
|
04:00 |
Fin |
|
|
LPA |
CHIAPAS FC |
1 |
|
|
CA SAN JUAN DE ARAGON |
36 |
|
|
1-0 |
3-0 |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Fin |
|
|
UC |
COLORADO SWITCHBACKS |
6 |
|
|
TAMPA BAY ROWDIES |
4 |
|
1 |
2-0 |
4-2 |
- |
- |
|
|
RIVERA DAMIAN(79) |
|
04:00 |
Fin |
|
|
UC |
EL PASO LOCOMOTIVE |
23 |
|
|
DETROIT CITY FC |
9 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Fin |
|
|
ULO |
NORTHERN COLORADO HAILSTORM |
4 |
|
|
LEXINGTON SC |
10 |
|
|
2-1 |
5-1 |
- |
- |
|
|
(90)CLARKE MCCAIN |
|
04:00 |
Fin |
|
|
ULO |
SPOKANE VELOCITY |
6 |
|
|
CENTRAL VALLEY FUEGO |
12 |
|
|
3-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
GARCIA KEVIN(82) |
|
03:30 |
FTR |
|
|
LPA |
GAVILANES FC MATAMOROS |
20 |
|
|
REBOCEROS DE LA PIEDAD |
26 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
03:30 |
Fin |
|
|
MLS |
CHICAGO FIRE |
27 |
1 |
|
DC UNITED |
20 |
2 |
|
0-2 |
1-2 |
- |
- |
|
|
(54)GUTMAN ANDREW |
|
03:30 |
Fin |
|
|
MLS |
HOUSTON DYNAMO |
11 |
4 |
|
LOS ANGELES FC |
5 |
3 |
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Fin |
|
|
PB |
DEPORTES LA SERENA |
1 |
|
|
DEPORTES LIMACHE |
5 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(54)ALTAMIRANO LIONEL |
|
03:00 |
Fin |
|
|
LDAA |
ESCORPIONES |
1 |
|
|
ANTIOQUIA |
4 |
|
|
0-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Fin |
|
|
SB |
CHACARITAS FC |
10 |
|
|
INDEPENDIENTE JUNIORS |
2 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Fin |
|
|
CE |
GUAYAQUIL CITY FC |
|
|
|
DELFIN SC |
|
|
|
1-0 |
3-1 |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Fin |
|
|
LNA |
XELAJU |
5 |
|
|
XINABAJUL |
1 |
|
1 |
2-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(36)DIAZ YILTON |
|
03:00 |
Fin |
|
|
LPA |
LOBOS ULMX |
9 |
|
|
ACD URUAPAN |
7 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
FTR |
|
|
LPA |
TAPACHULA SOCONUSCO FC |
28 |
|
|
FARAONES DE TEXCOCO |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
03:00 |
Fin |
|
|
ULO |
UNION OMAHA |
1 |
|
|
GREENVILLE TRIUMPH SC |
7 |
|
|
1-1 |
3-1 |
- |
- |
|
|
(62)DUBA |
|
02:30 |
Fin |
|
|
CUP |
DEPORTIVO SANTANI |
|
|
|
LIBERTAD |
|
|
|
0-1 |
0-1 |
- |
- |
|
|
FRANCO IVAN(18) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
PDC |
DEPORTIVO MALDONADO |
16 |
|
|
CA RIVER PLATE |
2 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
VERA AUGUSTIN(77) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
SD |
LA LUZ |
11 |
|
|
JUVENTUD |
2 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
MIMBACAS FERNANDO(75) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
MLS |
COLUMBUS CREW |
4 |
|
1 |
SEATTLE SOUNDERS |
8 |
1 |
|
0-1 |
0-4 |
- |
- |
|
|
RUSNAK ALBERT(70) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
MLS |
NEW ENGLAND REVOLUTION |
25 |
1 |
|
ST. LOUIS CITY |
24 |
4 |
|
2-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
BECHER SIMON(73) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
MLS |
NEW YORK RED BULLS |
9 |
2 |
|
SPORTING KANSAS CITY |
23 |
1 |
1 |
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
(89)HALL JULIAN |
|
02:30 |
Fin |
|
|
UC |
CHARLESTON BATTERY |
2 |
|
|
SACRAMENTO REPUBLIC |
5 |
|
|
0-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
(87)YCAZA EMILIO |
|
02:30 |
Fin |
|
|
UC |
NORTH CAROLINA FC |
16 |
|
|
OAKLAND ROOTS |
7 |
|
|
4-0 |
5-0 |
- |
- |
|
|
(63)ARMSTRONG EZRA |
|
02:30 |
Fin |
|
|
ULO |
CHATTANOOGA RED WOLVES SC |
9 |
|
|
FORWARD MADISON FC |
3 |
|
|
1-1 |
1-3 |
- |
- |
|
|
MESIAS AIDEN(72) |
|
02:30 |
Fin |
|
|
NW |
KANSAS CITY NWSL (W) |
3 |
|
|
UTAH ROYALS (W) |
13 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(47)CHAWINGA TEMWA |
|
02:20 |
Fin |
|
|
PAC |
DEPORTES TOLIMA |
4 |
|
1 |
DEPORTIVO CALI |
17 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
MONTERO FREDY(Pen53) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PBMC |
SAN MARTIN BURZACO |
19 |
|
1 |
DEPORTIVO LAFERRERE |
20 |
|
|
1-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
ARBELLO IVAN(59) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
CUP |
BOCA JUNIORS |
|
3 |
|
TALLERES CORDOBA |
|
2 |
|
1-1 |
1-1 |
- |
8-7 |
|
|
(Pen11)BREY LEANDRO |
|
02:00 |
Fin |
|
|
SC2S |
FERROVIARIA |
2 |
|
|
LONDRINA |
4 |
|
1 |
1-1 |
3-2 |
- |
- |
|
|
(83)MATEUS ZE |
|
02:00 |
Fin |
|
|
PL |
FORGE FC |
1 |
|
|
CAVALRY FC |
4 |
|
|
1-0 |
2-1 |
- |
- |
|
|
KLOMP DAAN(64) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
LDEM |
CANCUN FC |
10 |
|
1 |
LEONES NEGROS UDG |
1 |
|
|
0-0 |
0-2 |
- |
- |
|
|
GUTIERREZ GUSTAVO(Own90+10) |
|
02:00 |
Fin |
|
|
LPA |
IRAPUATO |
4 |
|
|
CORRECAMINOS DE LA UAT II |
32 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Fin |
|
|
LPA |
TIGRES DE ALICA FC |
6 |
|
|
MEXICALI FC |
33 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Fin |
|
|
LPA |
TRITONES VALLARTA |
10 |
|
|
ALACRANES DE DURANGO |
8 |
|
|
0-0 |
1-1 |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Fin |
|
|
LPA |
ZACATEPEC 1948 |
14 |
|
|
CD ZAP |
12 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Fin |
|
|
LMFA |
TOLUCA (W) |
12 |
|
1 |
PUEBLA (W) |
16 |
|
1 |
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(90+9)ABAM MICHAELA |
|
02:00 |
Fin |
|
|
UC |
HARTFORD ATHLETIC |
18 |
|
|
INDY ELEVEN |
11 |
|
|
0-0 |
0-0 |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Fin |
|
|
UC |
PITTSBURGH RIVERHOUNDS |
13 |
|
|
RHODE ISLAND |
12 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
(50)SAMPLE BRADLEY |
|
01:00 |
Fin |
|
|
PN |
TRISTAN SUAREZ |
25 |
|
|
TALLERES REMEDIOS |
33 |
|
|
1-1 |
2-2 |
- |
- |
|
|
(Pen82)LAVEZZI AGUSTIN |
|
01:00 |
Fin |
|
|
SB |
AVAI |
6 |
|
|
SPORT RECIFE |
5 |
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
BARLETTA CHRYSTIAN(62) |
|
01:00 |
Fin |
|
|
CSL |
UNITY |
4 |
|
|
TORONTO FALCONS |
2 |
|
|
0-0 |
0-4 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LDAA |
FUTBOL CONSULTANTS |
9 |
|
|
CARIARI |
5 |
|
|
0-0 |
0-1 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LPA |
AGUACATEROS DE PERIBAN |
2 |
|
|
PETROLEROS DE SALAMANCA |
35 |
|
|
1-0 |
2-0 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LPA |
DEPORTIVA VENADOS |
31 |
|
|
INTER PLAYA DEL CARMEN |
3 |
|
|
1-1 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPA |
ZITACUARO |
30 |
|
|
CD AVISPONES DE CHILPANCINGO |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
Fin |
|
|
LPB |
ARTESANOS METEPEC FC |
11 |
|
|
CORDOBES FC |
3 |
|
|
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LPB |
CDM FC |
4 |
|
|
PACHUCA II |
10 |
|
|
1-1 |
2-1 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Fin |
|
|
LPB |
CIERVOS |
13 |
|
|
CALOR DE SAN PEDRO |
1 |
|
|
0-2 |
1-4 |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPB |
CORDOBES FC |
3 |
|
|
ARTESANOS METEPEC FC |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(00:30) |
Post |
|
|
CUP |
COLO COLO |
|
|
|
MAGALLANES |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
00:10 |
Fin |
|
|
PAC |
AMERICA DE CALI |
5 |
|
|
JAGUARES |
20 |
|
|
0-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
(Pen90+4)VERGARA DUVAN |
|
00:00 |
Fin |
|
|
LPA |
PIONEROS DE CANCUN |
5 |
|
|
RACING FC PORTO PALMEIRAS |
34 |
|
|
1-0 |
1-0 |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Fin |
|
|
CUP |
CS LIMPENO |
|
|
|
SOL DE AMERICA |
|
|
|
0-1 |
0-2 |
- |
- |
|
|
AMARILLA CRISTIAN(89) |
|
00:00 |
Fin |
|
|
PDC |
MIRAMAR MISIONES |
13 |
|
2 |
PENAROL |
3 |
|
2 |
1-0 |
1-2 |
- |
- |
|
|
HERNANDEZ LUCAS(70) |
|
|
|