Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
European Leagues IN-PLAY @bet365. Join now!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
25/08 SUN
26/08 MON
27/08 TUE
28/08 WED
29/08 THU
30/08 FRI
31/08 SAT
01/09 SUN
02/09 MON
03/09 TUE
04/09 WED
05/09 THU
06/09 FRI
07/09 SAT
TODAY
09/09 MON
10/09 TUE
11/09 WED
12/09 THU
13/09 FRI
14/09 SAT
15/09 SUN
16/09 MON
17/09 TUE
18/09 WED
19/09 THU
20/09 FRI
21/09 SAT
22/09 SUN
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Sunday, September 08 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
06:14:45
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
06:15
Sched
FRIE
HONG KONG
FIJI
-
-
-
-
07:00
Sched
SLDB
SKA-KHABAROVSK II
13
SAKHALIN
11
-
-
-
-
08:00
Sched
LC
CONSADOLE SAPPORO
YOKOHAMA F. MARINOS
-
-
-
-
11:00
Sched
KL
BUSAN TRANSPORT.CORP
15
DAEGU FC RESERVES
16
-
-
-
-
11:30
Sched
FRIE
TAJIKISTAN
PHILIPPINES
-
-
-
-
12:00
Sched
JL2
FAGIANO OKAYAMA
5
BLAUBLITZ AKITA
14
-
-
-
-
12:00
Sched
JL3
KAMATAMARE SANUKI
17
FC GIFU
13
-
-
-
-
12:00
Sched
JL3
NARA CLUB
18
KATALLER TOYAMA
3
-
-
-
-
12:00
Sched
LC
MACHIDA ZELVIA
ALBIREX NIIGATA
-
-
-
-
12:00
Sched
LC
VENTFORET KOFU
KAWASAKI FRONTALE
-
-
-
-
12:00
Sched
SLDB
SPARTAK MOSCOW 2
3
FC YENISEY KRASNOYARSK II
16
-
-
-
-
12:30
Sched
LC
SANFRECCE HIROSHIMA
NAGOYA GRAMPUS
-
-
-
-
12:30
Sched
SF2
CD SUBIZA
12
TUDELANO
6
-
-
-
-
12:30
Sched
SF2
DEPORTIVO ARAGON
14
GERNIKA
15
-
-
-
-
12:30
Sched
SF4
DON BENITO
13
CADIZ B
17
-
-
-
-
12:30
Sched
SF4
LA UNION
1
LINARES DEPORTIVO
4
-
-
-
-
12:30
Sched
SF5
GETAFE B
6
UNION ADARVE
11
-
-
-
-
13:00
Sched
2DA2
GRORUD
8
ALTA
10
-
-
-
-
13:00
Sched
3DA6
SKJERVOY
5
HONEFOSS
1
-
-
-
-
13:00
Sched
SLDB
IRKUTSK
4
TORPEDO VLADIMIR
14
-
-
-
-
13:00
Sched
KL
DAEJEON KORAIL
7
YANGPYEONG FC
11
-
-
-
-
13:00
Sched
KL
GIMHAE CITY
6
YEOJU SEJONG
12
-
-
-
-
13:00
Sched
KL
PAJU CITIZEN FC
10
POCHEON CITIZEN FC
13
-
-
-
-
13:00
Sched
PF1
BARAKALDO
15
GIMNASTICA SEGOVIANA
7
-
-
-
-
13:00
Sched
PF1
TARAZONA
4
FC ANDORRA
11
-
-
-
-
13:00
Sched
PF2
MARBELLA FC
9
AD CEUTA FC
12
-
-
-
-
13:00
Sched
SF1
UD LLANERA
17
GUIJUELO
12
-
-
-
-
13:00
Sched
SF2
ALAVES B
11
UD LOGRONES
8
-
-
-
-
13:00
Sched
SF3
CE EUROPA
18
PENA DEPORTIVA
4
-
-
-
-
13:00
Sched
SF3
MALLORCA B
16
TERRASSA
8
-
-
-
-
13:00
Sched
SF3
UE CORNELLA
12
IBIZA ISLAS PITIUSAS
9
-
-
-
-
13:00
Sched
SF4
ALMERIA B
7
REAL LINENSE
6
-
-
-
-
13:00
Sched
SF4
GRANADA CF B
14
XEREZ
5
-
-
-
-
13:00
Sched
SF5
CD ATLETICO PASO
17
CF TALAVERA DE LA REINA
8
-
-
-
-
13:00
Sched
SF5
CD CORIA
9
CD UNION SUR YAIZA
5
-
-
-
-
13:00
Sched
SF5
CD MOSTOLES
18
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
14
-
-
-
-
13:00
Sched
SF5
CONQUENSE
12
TENERIFE B
3
-
-
-
-
13:00
Sched
SF5
ILLESCAS
13
RAYO MAJADAHONDA
7
-
-
-
-
13:00
Sched
SF5
MELILLA
16
GUADALAJARA
4
-
-
-
-
13:00
Sched
LFW
LEVANTE (W)
10
ATHLETIC BILBAO (W)
5
-
-
-
-
14:00
Sched
CL
YANBIAN LONGDING
11
DALIAN ZHIXING
2
-
-
-
-
14:00
Sched
3D
AVARTA
4
ODDER IGF
5
-
-
-
-
14:00
Sched
2DA1
FLEKKEROY
14
BRATTVAG
5
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
ZENIT 2
8
ZNAMYA TRUDA
13
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
ARSENAL TULA 2
10
KVANT OBNINSK
14
-
-
-
-
14:00
Sched
SLDB
FC KOSMOS DOLGOPRUDNY
10
SALYUT BELGOROD
4
-
-
-
-
14:00
Sched
EW
UMEA IK (W)
3
LIDKOEPINGS FK (W)
12
-
-
-
-
14:30
Sched
CL
CHONGQING TONGLIANG LONG
5
DONGGUAN NANCHENG
14
-
-
-
-
14:30
Sched
CL
SUZHOU DONGWU
6
NANJING CITY FC
9
-
-
-
-
14:30
Sched
CL
WUXI WUGOU FC
15
GUANGZHOU FC
3
-
-
-
-
15:00
Sched
FRIE
BHUTAN
BANGLADESH
-
-
-
-
15:00
Sched
RS
EINTRACHT TRIER
6
KICKERS OFFENBACH
3
-
-
-
-
15:00
Sched
RN
FC ST. PAULI II
16
BLAU-WEISS LOHNE
7
-
-
-
-
15:00
Sched
RN
WERDER BREMEN II
10
SV MEPPEN
5
-
-
-
-
15:00
Sched
TD
ADO 20
16
KONINKLIJKE HFC
6
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA1
EIK-TOENSBERG
4
BRANN 2
6
-
-
-
-
15:00
Sched
2DA1
VARD HAUGESUND
9
HODD
1
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA2
START 2
13
VIDAR
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA3
SKEID 2
12
ASKER
2
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA5
MOLDE 2
9
GJELLERASEN
11
-
-
-
-
15:00
Sched
3DA5
TRAEFF
1
READY
4
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
DINAMO VOLOGDA
10
TVER FC
15
-
-
-
-
15:00
Sched
SLDB
ZENIT PENZA
9
STROGINO MOSCOW
16
-
-
-
-
15:00
Sched
CC
AYR UTD
RAITH ROVERS
-
-
-
-
15:00
Sched
LALI
RACING DE FERROL
21
MIRANDES
11
-
-
-
-
15:00
Sched
EN
FRISKA VILJOR FC
16
IFK STOCKSUND
11
-
-
-
-
15:15
Sched
3DA4
LILLESTROM 2
8
ORKLA
11
-
-
-
-
15:30
Sched
ED
TELSTAR
8
MVV
13
-
-
-
-
15:30
Sched
SLDB
POBEDA KHASAVYURT
15
FC ALANIA VLADIKAVKAZ II
16
-
-
-
-
16:00
Sched
Gr3
LUXEMBOURG
4
BELARUS
2
-
-
-
-
16:00
Sched
FRIE
LEBANON
MALAYSIA
-
-
-
-
16:00
Sched
RN
BREMER SV
11
TSV HAVELSE
1
-
-
-
-
16:00
Sched
RN
SV DROCHTERSEN-ASSEL
12
EINTRACHT NORDERSTEDT
8
-
-
-
-
16:00
Sched
2DA2
VALERENGA 2
13
JUNKEREN
12
-
-
-
-
16:00
Sched
TW
ARNA-BJORNAR (W)
10
KOLBOTN (W)
8
-
-
-
-
16:00
Sched
TW
LYN (W)
6
STABAEK (W)
7
-
-
-
-
16:00
Sched
TW
SANDVIKEN (W)
2
ASANE (W)
9
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
AVALDSNES (W)
6
HONEFOSS (W)
1
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
KIL-HEMNE (W)
5
FORTUNA AALESUND (W)
2
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
OVREVOLL HOSLE (W)
9
ODD BALLKLUBB (W)
7
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
TROMSOE (W)
10
BODOE-GLIMT
3
-
-
-
-
16:00
Sched
1DW
VIKING (W)
4
FYLLINGSDALEN (W)
8
-
-
-
-
16:00
Sched
IL
KKS 1925 KALISZ
7
REKORD BIELSKO-BIALA
16
-
-
-
-
16:00
Sched
SLDB
KOLOMNA
17
OREL
11
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
3
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
PITEA IF (W)
6
TRELLEBORGS FF
14
-
-
-
-
16:00
Sched
DW
VITTSJO GIK (W)
11
DJURGARDENS IF (W)
9
-
-
-
-
16:00
Sched
PDC
RAMPLA JUNIORS
4
PROGRESO
10
-
-
-
-
16:00
Sched
SD
COLON
8
ALBION FC
7
-
-
-
-
16:30
Sched
3DA6
ULFSTIND
11
HAMARKAMERATENE 2
10
-
-
-
-
17:00
Sched
FAPZ
KIMBERLEY
5
ARGENTINO MONTE MAIZ
2
-
-
-
-
17:00
Sched
FARZ
EL LINQUENO
5
DOUGLAS HAIG
1
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
FJOLNIR
3
AFTURELDING
4
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
IBV VESTMANNAEYJAR
1
GRINDAVIK
8
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
IR
6
GROTTA
11
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
THOR AKUREYRI
10
DALVIK/REYNIR
12
-
-
-
-
17:00
Sched
1D
THROTTUR REYKJAVIK
7
LEIKNIR REYKJAVIK
9
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
AEGIR
8
VIKINGUR OLAFSVIK
4
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
HAUKAR
6
KF FJALLABYGGDAR
11
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
HOTTUR HUGINN
7
REYNIR S.
12
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
KFG GARDABAER
9
SELFOSS
1
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
KORMAKUR-HVOET
10
FJARDABYGGD-LEIKNIR
5
-
-
-
-
17:00
Sched
2D
VOLSUNGUR
2
THROTTUR VOGAR
3
-
-
-
-
17:00
Sched
2DA1
ARENDAL
10
SOTRA
12
-
-
-
-
17:00
Sched
SLDB
SPARTAK TAMBOV
7
DINAMO VLADIVOSTOK
4
-
-
-
-
17:00
Sched
CC
QUEENS PARK
EDINBURGH CITY
-
-
-
-
17:00
Sched
PF1
AMOREBIETA
16
GIMNASTIC
12
-
-
-
-
17:00
Sched
PF2
YECLANO DEPORTIVO
5
UD IBIZA
4
-
-
-
-
17:00
Sched
EN
ASSYRISKA FF
9
PITEA IF
14
-
-
-
-
17:00
Sched
EN
FBK KARLSTAD
13
KARLSTAD BK
5
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
ANGELHOLMS FF
11
JONKOPINGS SODRA
7
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
FC TROLLHATTAN
6
LUNDS BK
2
-
-
-
-
17:00
Sched
ES
ONSALA
16
BK OLYMPIC
14
-
-
-
-
17:15
Sched
SCGr
PIANESE
14
CAMPOBASSO
12
-
-
-
-
17:15
Sched
LALI
CARTAGENA
18
LEVANTE
8
-
-
-
-
17:30
Sched
2DA2
ULL-KISA
6
TROMSDALEN UIL
2
-
-
-
-
17:30
Sched
3DA4
MOSJOEN
14
TILLER
5
-
-
-
-
18:00
Sched
GrA
GAMBIA
2
TUNISIA
1
-
-
-
-
18:00
Sched
PD
HUACHIPATO
15
O HIGGINS
11
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
ADUANA STARS
6
HEART OF LIONS
10
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
GOLD STARS
9
LEGON CITIES FC
14
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
HEARTS OF OAK
11
HOLY STARS
12
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
KARELA
13
ASANTE KOTOKO
7
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
NATIONS FC
16
BECHEM UNITED
8
-
-
-
-
18:00
Sched
PL
NSOATREMAN
17
YOUNG APOSTLES
18
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
ABIA WARRIORS
3
REMO STARS
17
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
BENDEL INSURANCE FC
6
RIVERS UNITED
18
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
HEARTLAND
8
ENYIMBA
7
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
KANO PILLARS
10
IKORODU CITY
9
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
KWARA UNITED
12
NIGER TORNADOES
15
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
NASARAWA UNITED
14
SHOOTING STARS
19
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
PLATEAU UNITED
16
KATSINA UNITED
11
-
-
-
-
18:00
Sched
NPFL
SUNSHINE STARS
20
BAYELSA UNITED (NGA)
5
-
-
-
-
18:00
Sched
FL
NEFTEKHIMIK
8
ENISEY
12
-
-
-
-
18:00
Sched
SF1
COMPOSTELA
16
PONTEVEDRA
6
-
-
-
-
18:00
Sched
SF2
ALFARO
7
CD IZARRA
2
-
-
-
-
18:00
Sched
SF2
SD LOGRONES
3
TERUEL
10
-
-
-
-
18:00
Sched
SF3
UE OLOT
17
TORRENT CF
11
-
-
-
-
18:30
Sched
PB
ANTOFAGASTA
10
DEPORTES SANTA CRUZ
9
-
-
-
-
18:30
Sched
SF2
ANGUIANO
13
UTEBO
4
-
-
-
-
18:30
Sched
PDC
FENIX
16
CERRO LARGO
9
-
-
-
-
19:00
Sched
PN
SAN TELMO
5
ATLETICO DE RAFAELA
37
-
-
-
-
19:00
Sched
Gr1
GIBRALTAR
2
LIECHTENSTEIN
3
-
-
-
-
19:00
Sched
Gr1
SLOVAKIA
2
AZERBAIJAN
4
-
-
-
-
19:00
Sched
Gr3
BULGARIA
3
NORTHERN IRELAND
1
-
-
-
-
19:00
Sched
Gr4
DENMARK
1
SERBIA
2
-
-
-
-
19:00
Sched
PF2
FUENLABRADA
18
ALCORCON
3
-
-
-
-
19:00
Sched
SF1
BERGANTINOS
11
REAL AVILES
4
-
-
-
-
19:00
Sched
SF1
CD LAREDO
13
ESCOBEDO
10
-
-
-
-
19:00
Sched
SF1
REAL AVILA
7
UP LANGREO
2
-
-
-
-
19:00
Sched
SF1
RS GIMNASTICA
14
MARINO DE LUANCO
5
-
-
-
-
19:00
Sched
SF2
REAL SOCIEDAD C
17
EJEA
5
-
-
-
-
19:00
Sched
SF4
DEPORTIVA MINERA
2
ORIHUELA
10
-
-
-
-
19:00
Sched
LFW
DEPORTIVO LA CORUNA (W)
8
BARCELONA (W)
7
-
-
-
-
19:00
Sched
MNP
CHICAGO FIRE FC II
13
FC CINCINNATI 2
3
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
PRO VERCELLI
3
GIANA ERMINIO
14
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
TRIESTINA
11
CALDIERO TERME
12
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
CARPI
13
PERUGIA
5
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
LEGNAGO SALUS
19
VIS PESARO
9
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
PONTEDERA
11
SESTRI LEVANTE
17
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
SPAL
20
LUCCHESE
16
-
-
-
-
19:30
Sched
SCGr
ASD SORRENTO
9
TEAM ALTAMURA
20
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
CD ELDENSE
13
ALMERIA
10
-
-
-
-
19:30
Sched
LALI
ZARAGOZA
3
ELCHE
17
-
-
-
-
20:00
Sched
PN
BROWN DE ADROGUE
38
ALMIRANTE BROWN
36
-
-
-
-
20:00
Sched
PF1
SESTAO RIVER
13
LUGO
19
-
-
-
-
20:00
Sched
PF2
ALCOYANO
14
MURCIA
11
-
-
-
-
20:00
Sched
PF2
SEVILLA ATLETICO
17
ATLETICO SANLUQUENO
13
-
-
-
-
20:00
Sched
SF1
SALAMANCA CF UDS
9
RACING SANTANDER B
3
-
-
-
-
20:00
Sched
SF3
ALZIRA
7
VALENCIA MESTALLA
5
-
-
-
-
20:00
Sched
SF3
SABADELL
10
ESPANYOL B
15
-
-
-
-
20:00
Sched
SF4
UCAM MURCIA
15
ESTEPONA
9
-
-
-
-
20:00
Sched
SF4
XEREZ DEPORTIVO
12
JUVENTUD TORREMOLINOS CF
3
-
-
-
-
20:00
Sched
NW
GOTHAM FC (W)
4
HOUSTON DASH (W)
14
-
-
-
-
20:30
Sched
CUP
HUACHIPATO
IMPERIAL UNIDO
-
-
-
-
20:30
Sched
3DA2
SANDNES 2
11
BRODD
4
-
-
-
-
20:35
Sched
IL
PODBESKIDZIE
14
WIECZYSTA KRAKOW
3
-
-
-
-
21:00
Sched
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
10
DEFENSORES UNIDOS
32
-
-
-
-
21:00
Sched
PN
GUILLERMO BROWN
30
SAN MARTIN TUCUMAN
1
-
-
-
-
21:00
Sched
PBMC
CS DEPORTIVO LINIERS
10
VILLA DALMINE
20
-
-
-
-
21:00
Sched
PBMC
FLANDRIA
13
ATLETICO FENIX
16
-
-
-
-
21:00
Sched
FARZ
CRUCERO DEL NORTE
10
JUVENTUD ANTONIANA
7
-
-
-
-
21:00
Sched
PB
DEPORTES TEMUCO
13
CURICO UNIDO
14
-
-
-
-
21:00
Sched
PL
MEDEAMA SC
15
ACCRA LIONS
5
-
-
-
-
21:00
Sched
SF4
ANTONIANO
16
VILLANOVENSE
18
-
-
-
-
21:00
Sched
SF4
SAN FERNANDO
11
CDA AGUILAS FC
8
-
-
-
-
21:00
Sched
PDC
DANUBIO
5
BOSTON RIVER
4
-
-
-
-
21:00
Sched
SD
ATENAS
14
TACUAREMBO
9
-
-
-
-
21:00
Sched
SD
URUGUAY MONTEVIDEO
4
CERRITO
10
-
-
-
-
21:30
Sched
PN
ALVARADO
23
FERRO CARRIL OESTE
13
-
-
-
-
21:30
Sched
FARZ
HURACAN LAS HERAS
6
DEPORTIVO RINCON
1
-
-
-
-
21:30
Sched
FARZ
INDEPENDIENTE DE CHIVILCOY
3
GIMNASIA URUGUAY
4
-
-
-
-
21:30
Sched
FARZ
UNION SUNCHALES
8
ATLETICO SARMIENTO
6
-
-
-
-
21:30
Sched
LFW
VALENCIA (W)
12
LEVANTE LAS PLANAS (W)
11
-
-
-
-
21:45
Sched
FARZ
JUVENTUD UNIDA UNIV.
3
CIPOLLETTI
4
-
-
-
-
21:45
Sched
Gr1
CROATIA
4
POLAND
1
-
-
-
-
21:45
Sched
Gr1
PORTUGAL
2
SCOTLAND
3
-
-
-
-
21:45
Sched
Gr1
SWEDEN
1
ESTONIA
3
-
-
-
-
21:45
Sched
Gr4
SWITZERLAND
4
SPAIN
3
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
ARZIGNANO VALCHIAMPO
19
PADOVA
2
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
AVELLINO
18
AUDACE CERIGNOLA
3
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
BENEVENTO
11
POTENZA
5
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
FOGGIA
4
MONOPOLI
10
-
-
-
-
21:45
Sched
SCGr
GIUGLIANO
8
CAVESE
12
-
-
-
-
22:00
Sched
PN
GIMNASIA JUJUY
12
GIMNASIA Y TIRO
9
-
-
-
-
22:00
Sched
PN
GIMNASIA MENDOZA
4
ATLETICO MITRE
15
-
-
-
-
22:00
Sched
FAPZ
VILLA MITRE
4
ATLETICO CAMIONEROS
7
-
-
-
-
22:00
Sched
FAPZ
SOL DE AMERICA FORMO
8
9 DE JULIO RAFAELA
7
-
-
-
-
22:00
Sched
FAPZ
SPORTIVO ATENAS
6
DEFENSORES VR
9
-
-
-
-
22:00
Sched
FARZ
SAN MARTIN MENDOZA
7
ESTUDIANTES S.L.
2
-
-
-
-
22:00
Sched
FARZ
BOCA UNIDOS
2
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
9
-
-
-
-
22:00
Sched
SB
CEARA
7
OPERARIO-PR
11
-
-
-
-
22:00
Sched
MNP
CHATTANOOGA
16
COLUMBUS CREW 2
5
-
-
-
-
22:00
Sched
MNP
CROWN LEGACY
7
ORLANDO CITY B
12
-
-
-
-
22:00
Sched
MNP
MINNESOTA UNITED 2
28
AUSTIN FC II
23
-
-
-
-
22:05
Sched
FAPZ
SPORTIVO LAS PAREJAS
5
SARMIENTO DE LA BANDA
4
-
-
-
-
22:15
Sched
SCGr
VIRTUS ENTELLA
3
ASCOLI
7
-
-
-
-
22:30
Sched
FAPZ
GUTIERREZ SC
6
OLIMPO BAHIA BLANCA
9
-
-
-
-
23:00
Sched
PN
RACING DE CORDOBA
22
SAN MIGUEL
11
-
-
-
-
23:00
Sched
PAC
ONCE CALDAS
1
MILLONARIOS
10
-
-
-
-
23:00
Sched
PBC
ORSOMARSO
6
LEONES FC
13
-
-
-
-
23:00
Sched
CNLB
ST VINCENT & GRENADINES
3
MONTSERRAT
4
-
-
-
-
23:00
Sched
MNP
LOS ANGELES FC II
10
SPORTING KANSAS CITY 2
21
-
-
-
-
23:10
Sched
PN
ALL BOYS
21
ESTUDIANTES B.A.
19
-
-
-
-
23:30
Sched
PBC
BOCA JUNIORS DE CALI
12
CORTULUA
11
-
-
-
-
FINISHED GAMES
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top