Soccer
Tennis
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Bundesliga Live
European Leagues IN-PLAY @bet365. Join now!
Contact Us
Live Scores
League Results
Cup Results
Tables
Fixtures
NEW iPhone App!
Interwetten Live
25/08 SUN
26/08 MON
27/08 TUE
28/08 WED
29/08 THU
30/08 FRI
31/08 SAT
01/09 SUN
02/09 MON
03/09 TUE
04/09 WED
05/09 THU
06/09 FRI
07/09 SAT
TODAY
09/09 MON
10/09 TUE
11/09 WED
12/09 THU
13/09 FRI
14/09 SAT
15/09 SUN
16/09 MON
17/09 TUE
18/09 WED
19/09 THU
20/09 FRI
21/09 SAT
22/09 SUN
Live Games
Finished Games
Scheduled Games
All Games
Time Zone
Personalize
TX Odds
Sunday, September 08 , 2024
FAVORITES
Sort by Country
Sound Off
Europe/Athens
05:54:09
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
SCORE
ET
PN
TV
i
Scorers
K/O
Stat
Time
League
Home
LP
YR
Away
LP
YR
HT
FT
ET
PN
TV
i
Scorers
23:30
FTR
SB
MANTA FC
5
CUNIBURO
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
23:30
FTR
L2PG
FC SAN MARCOS
4
ACADEMIA CANTOLAO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
23:15
FTR
L2PG
MOLINOS EL PIRATA
6
AYACUCHO FC
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
(23:00)
Post
PAC
SANTA FE
6
CHICO
18
-
-
-
-
(23:00)
Canc
LNA
DEPORTIVO ACHUAPA
4
JUVENTUD PINULTECA
12
-
-
-
-
22:30
FTR
SDCO
PETARE FC
4
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
22:00
FTR
SDFS
ANAPOLIS FC
MARINGA
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
SB
GUALACEO SC
6
VARGAS TORRES
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:30
FTR
SDGr
FORLI
5
SAMMAURESE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
PCC
DEFENSORES DE CAMBACERES
17
VICTORIANO ARENAS
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
PCC
J.J. URQUIZA
15
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
PCC
SPORTIVO BARRACAS
16
CENTRAL CORDOBA ROSARIO
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
PCC
YUPANQUI
23
LUGANO
21
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
LPA
MONTANESES
25
ACATLAN FC
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
21:00
FTR
L2PG
DEPORTIVO MUNICIPAL
6
ALIANZA UNIVERSIDAD
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:15
FTR
LDAA
AD ASERRI
5
MARINEROS DE PUNTARENAS
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LDAA
DEPORTIVO UPALA FC
8
SAN CARLOS FC
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LDAA
JICARAL SERCOBA
5
AD BARRIO MEXICO
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
20:00
FTR
LDAA
QUEPOS CAMBUTE
2
SAN JOSE FC
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
SLDA
METALLURG LIPETSK
10
MUROM
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
2LGr
KARAMAN BELEDIYESPOR
13
MENEMENSPOR
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
2LGr
24 ERZINCANSPOR
9
KARAKOPRU BELEDIYESPOR
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
19:00
FTR
2LGr
ISPARTA 32 SPOR
16
ADANA 1954
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
SDGr
SARRABUS OGLIASTRA
16
LATTE DOLCE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:30
FTR
2LGr
BUCASPOR IZMIR
5
ANKARA DEMIRSPOR
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
SDGr
CITTA DI FASANO
6
FIDELIS ANDRIA
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
SDGr
VIRTUS FRANCAVILLA
18
MANFREDONIA
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2D
BELTINCI
8
NK DRAVA PTUJ
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2D
ND ILIRIJA
16
ND BILJE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
18:00
FTR
2DSS
IFK ESKILSTUNA
13
MJOELBY AI-FF
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DF
FK BUDUCNOST BANOVICI
2
GORNJI RAHIC
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DF
GORAZDE
8
BRATSTVO GRACANICA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DF
JEDINSTVO BIHAC
14
TRAVNIK
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DF
NK CELIK ZENICA
5
ZVIJEZDA GRADACAC
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:30
FTR
1DF
NK TOSK
3
HNK TOMISLAV
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
(17:30)
Canc
1DF
NK VIS SIMM-BAU
12
KK RADNICKI
15
-
-
-
-
17:30
FTR
1DF
STUPCANICA
1
FK TUZLA CITY
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
FNDV
GENT (U23)
6
KFC MERELBEKE
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
QR
CAMBRIDGE CITY
KINGS LANGLEY
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
QR
LITTLEHAMPTON TOWN
SPORTING BENGAL UNITED
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
OH
HAMBURGER SV III
18
TSV SASEL
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
CHIEVO
7
SAN GIULIANO CITY
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
DOLOMITI BELLUNESI
10
LUPARENSE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
NOCERINA
15
UGENTO
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
USD PALMESE 1914
16
ACERRANA 1926
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
CASTRUMFAVARA
3
ENNA CALCIO
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
IGEA VIRTUS B.
5
REGGINA
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
SAMBIASE
13
SIRACUSA
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SDGr
SANCATALDESE
14
LICATA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
DI
ATLETICO COLEGIALES
16
RUBIO NU
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
DI
MARTIN LEDESMA
9
RECOLETA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
2
PFC KUBAN
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
SLDA
VELES MOSCOW
4
VOLGAR ASTRAKHAN
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DSG
IFK KARLSHAMN
7
HASSLEHOLMS IF
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DSS
IF SYLVIA
4
BK LJUNGSBRO
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DNS
FC ARLANDA
1
SANDVIKENS AIK FK
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DNS
IFK OSTERAKER
7
KUNGSANGENS
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
17:00
FTR
2DVG
BERGDALENS IK
10
IK TORD
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OW
TUS ENNEPETAL
6
VICTORIA CLARHOLZ
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OB
HABENHAUSER FV
9
BRINKUMER SV
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
OM
TEUTONIA WEIDEN
9
KOENIGSDORF
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
(16:30)
Post
CUP
AE ERMIONIDAS
IONIKOS
-
-
-
-
16:30
FTR
CUP
AE EVOSMOU
ETHNIKOS NEOU KERAMIDIOU
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
AE KYDONIAS
PANIONIOS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
APOLLON KRYAS VRYSIS
ASTRAPI MESOPOTAMIA
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
ARIS AVATOU
KILKISIAKOS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
ATROMITOS PALAMA
NIKI VOLOU
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
EPISKOPI
KALAMATA
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
ERMIS AMYNTEOU
AEP IRAKLIS 1908 PAE
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
MANDRAIKOS
ASTERAS STAVROS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
NAOUSA
KAMPANIAKOS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
NEA ARTAKI
PANARGIAKOS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
ORESTIS ORESTIADA
MAKEDONIKOS NEAPOLIS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
PANTHRAKIKOS
AO SARTI
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
SMOLIKAS FALANI
EGALEO
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
SPARTAKOS GRAIKOCHORI
PAS GIANNINA
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
CUP
TRIKALA
THYELLA PATRAS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
2LGr
BELEDIYE DERINCESPOR
12
ELAZIGSPOR
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
2LGr
BEYOGLU YENI CARSI FK
16
ARNAVUTKOY BELEDIYESPOR
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
2LGr
NAZILLI BELEDIYESPOR
14
VAN SPOR FK
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
2LGr
INEGOLSPOR
15
SARIYER
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:30
FTR
2LGr
KIRKLARELISPOR
6
HEKIMOGLU TRABZON
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:15
FTR
OM
SPVG FRENCHEN 20
16
BERGISCH GLADBACH 09
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:15
FTR
OM
UNION SCHAFHAUSEN
7
BONN-ENDENICH 08
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
1D
BUMPROM GOMEL
9
NIVA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
FNDA
STANDARD LIEGE (U23)
7
SPORTING CHARLEROI (U23)
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
1DW
OSTERBRO (W)
5
AALBORG (W)
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OBS
TURKSPOR AUGSBURG
6
1896 RAIN AM LECH
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OF
ECKERNFORDER SV
5
SV PREUSSEN REINFELD
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OB
LEINFELDEN-ECHTERDINGEN
8
FC NOETTINGEN
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OB
SG SONN. GROSSASPACH
2
TSV ESSINGEN
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OB
SV FELLBACH
11
FC 08 VILLINGEN II
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OB
ZUZENHAUSEN
16
FC NORMANNIA GMUND
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OR
FV EPPELBORN
9
SV GONSENHEIM
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OW
CONCORDIA WIEMELHAUSEN
18
ROT-WEISS AHLEN
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OW
EINTRACHT RHEINE
10
SG WATTENSCHEID 09
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OW
SPVGG VREDEN
17
TUS BOEVINGHAUSEN
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OW
SPVGG ERKENSCHWICK
13
WESTFALIA RHYNERN
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
ON
SPELLE-VENHAUS
4
HANNOVERSCHER SC
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
ON
SSV VORSFELDE
18
MTV EINTRACHT CELLE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
ON
TUS BERSENBRUECK
10
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
ON
VFL OLDENBURG
11
VFV HILDESHEIM
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OH
SV STEINBACH 1920
14
EINTRACHT STADTALLENDORF
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OH
TSV STEINBACH II
19
FSV FERNWALD
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OB
FC UNION 60
8
BLUMENTHALER SV
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OM
FC WEGBERG-BEECK
14
FC PESCH
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OM
SSV MERTEN
5
VFL VICHTTAL
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
OM
SPVG PORZ 1919
15
BONNER SC
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
CUP
ETHNIKOS PIRAEUS
PAE CHANIA
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
CUP
ZAKYNTHOS
AE LEFKIMIS
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ASD IMPERIA
5
SCD LIGORNA
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CAIRESE
8
BORGARO TORINESE
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CHIERI
4
ACSD SALUZZO
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CHISOLA
9
VADO
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
GOZZANO
6
FOSSANO
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
LAVAGNESE
14
FBC OLTREPO
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
RG TICINO
15
DERTHONA
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
US ALBENGA
18
SANREMESE
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
VOGHERA
20
CITTA DI VARESE
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ASD VARESINA
3
FRANCIACORTA FC
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
BRENO
5
FANFULLA
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CALVINA
11
SONDRIO
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CLUB MILANO
9
VIGASIO
20
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CREMA
10
CILIVERGHE MAZZANO
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
FOLGORE CARATESE
12
AC MAGENTA
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
OSPITALETTO
13
CASTELLANZESE
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
PRO SESTO
15
CASATESEROGOREDO
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SANTANGELO
17
ARCONATESE
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
BRIAN LIGNANO
3
CALVI NOALE
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CAMPODARSEGO
6
LAVIS
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CARAVAGGIO
7
BASSANO
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CHIONS
8
REAL CALEPINA
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MESTRE
14
ESTE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MONTECCHIO MAGGIORE
15
ADRIESE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
TREVISO
18
BRUSAPORTO
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
VILLA D ALME
19
PORTOGRUARO
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
VIRTUS BERGAMO 1909
20
CJARLINS MUZANE
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CITTADELLA VIS MODENA
2
PIACENZA
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CORTICELLA
3
IMOLESE
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
FIORENZUOLA
4
PISTOIESE
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
LENTIGIONE
7
TUTTOCUOIO
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
PROGRESSO CALCIO
11
SASSO MARCONI
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
RAVENNA
12
PRATO
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
TAU CALCIO ALTOPASCIO
15
CATTOLICA CALCIO SM
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ZENITH PRATO
18
UNITED RICCIONE
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
FIGLINE
2
SANGIOVANNESE
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
FLAMINIA
3
AQUILA MONTEVARCHI
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
FULGENS FOLIGNO
4
TERRANUOVA TRAIANA
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
GAVORRANO
18
LIVORNO
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
GROSSETO
6
ORVIETANA
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
OSTIA MARE
9
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN DONATO
11
ROBUR SIENA
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
TRESTINA
16
POGGIBONSI
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
(16:00)
Post
SDGr
US FEZZANESE
17
SERAVEZZA
13
-
-
-
-
16:00
FTR
SDGr
ATLETICO ASCOLI
2
SAMBENEDETTESE
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ATLETICO TERME FIUGGI
13
SORA
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
AVEZZANO
3
CHIETI
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CASTELFIDARDO
4
SENIGALLIA
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
FORSEMPRONESE
8
TERAMO
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
L AQUILA
11
CIVITANOVESE
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MATELICA
1
ISERNIA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
RECANATESE
12
FERMANA
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SAN NICOLO
14
TERMOLI CALCIO
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CYNTHIALBALONGA
6
SARNESE 1926
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
LODIGIANI
3
ANZIOLAVINIO
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MONTEROTONDO
11
PUTEOLANA
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
OLBIA
12
ILVAMADDALENA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
PAGANESE
13
GUIDONIA MONTECELIO
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
TERRACINA
18
GELBISON CILENTO
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
TRASTEVERE
1
CASSINO
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
ANGRI
3
ACD NARDO
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
BRINDISI
4
ISCHIA ISOLAVERDE
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
CASARANO
5
COSTA DAMALFI
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MARTINA FRANCA 1947
13
GRAVINA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
MATERA
14
FRANCAVILLA
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
LOCRI
8
AKRAGAS
2
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
NISSA
9
VIBONESE
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
POMPEI
11
PATERNO
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
RAGUSA CALCIO
12
SANTAGATA
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SDGr
SCAFATESE
16
ACIREALE
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SLDA
AVANGARD KURSK
6
TEKSTILSHTIK IVANOVO
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
SLDA
DINAMO BRYANSK
8
IRTYSH OMSK
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
(16:00)
Canc
2DN
SANDVIKS IK
10
AELGARNA-HAERNOESAND IF
14
-
-
-
-
16:00
FTR
2LGr
DIYARBEKIRSPOR
17
GIRESUNSPOR
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
2LGr
ANKARASPOR
13
ALTAY
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
2LGr
KASTAMONUSPOR
5
BATMAN PETROLSPOR
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
2LGr
KEPEZ BELEDIYE ANTALYA
14
ALTINORDU
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
MANICA DIAMONDS
5
ARENEL MOVERS
18
-
-
-
-
Full Time Result Only
16:00
FTR
PSL
TEL ONE FC
15
DYNAMOS
9
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:45
FTR
CUP
ANAGENNISI ARTAS
PALLIXOURIAKOS
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
OW
SC VERL II
15
VFL BOCHUM II
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
SDGr
SAVOIA
17
ATLETICO URI
4
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:30
FTR
PL
SR DELEMONT
17
SC CHAM
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
1D
FC ORSHA
10
FC MOLODECHNO
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OH
NIENDORFER TSV
8
HARKSHEIDE
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OH
SV HALSTENBEK-RELLINGEN
12
FC SUDERELBE
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
OB
VATAN SPORT BREMEN
7
TV EICHE HORN BREMEN
5
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
SLDA
RODINA 2
2
VOLGA ULYANOVSK
3
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DNG
IFK KUMLA
6
AHLAFORS IF
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DNG
IK GAUTHIOD
11
VANERSBORGS IF
13
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DNG
LIDKOPINGS FK
9
STENUNGSUNDS IF
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DSG
IFK BERGA
10
HOGABORGS BK
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DSS
NYKOPINGS BIS
5
NACKA ILIRIA
10
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DVG
HUSQVARNA FF
2
VASTRA FROLUNDA IF
6
-
-
-
-
Full Time Result Only
15:00
FTR
2DVG
VARBERGS GIF
1
LAHOLMS FK
8
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
OH
ETSV HAMBURG
3
EIMSBUTTELER TV
7
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DNG
HERRESTADS AIF
3
BK FORWARD
12
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DN
UMEA FC AKADEMI
11
AELGARNA-HAERNOESAND IF
14
-
-
-
-
Full Time Result Only
14:00
FTR
2DNS
IK FRANKE
5
HUDIKSVALLS FF
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:30
FTR
CUP
AIGEAS PLOMARI
APOLLON EFPALIOU
-
-
-
-
Full Time Result Only
13:00
FTR
SLDA
FK NOVOSIBIRSK
10
CHELYABINSK
1
-
-
-
-
Full Time Result Only
12:00
FTR
CUP
ERANI FILIATRA
THIELLA KAMARIOU
-
-
-
-
Full Time Result Only
11:45
FTR
OH
HEBC HAMBURG
14
FC ALSTERBRUEDER
15
-
-
-
-
Full Time Result Only
07:30
FTR
NNSW
EDGEWORTH EAGLES
CHARLESTOWN AZZURRI
-
-
-
-
Full Time Result Only
05:00
FTR
LPA
AGRICULTORES FC GUASAVE
15
LEONES NEGROS UDG II
22
-
-
-
-
Full Time Result Only
04:00
Fin
FRIE
MEXICO
NEW ZEALAND
1-0
3-0
-
-
(57)ROMO LUIS
04:00
FTR
LPA
CHIAPAS FC
21
CA SAN JUAN DE ARAGON
16
-
-
-
-
Full Time Result Only
03:30
FTR
LPA
GAVILANES FC MATAMOROS
20
REBOCEROS DE LA PIEDAD
27
-
-
-
-
Full Time Result Only
03:30
Fin
MLS
CHICAGO FIRE
27
1
DC UNITED
20
2
0-2
1-2
-
-
(54)GUTMAN ANDREW
03:30
Fin
MLS
HOUSTON DYNAMO
11
4
LOS ANGELES FC
5
3
0-0
0-0
-
-
03:00
Fin
PB
DEPORTES LA SERENA
1
DEPORTES LIMACHE
5
1-0
2-0
-
-
(54)ALTAMIRANO LIONEL
03:00
Fin
LDAA
ESCORPIONES
1
ANTIOQUIA
4
0-1
3-1
-
-
03:00
Fin
SB
CHACARITAS FC
10
INDEPENDIENTE JUNIORS
2
0-0
0-2
-
-
03:00
Fin
CE
GUAYAQUIL CITY FC
DELFIN SC
1-0
3-1
-
-
03:00
Fin
LNA
XELAJU
5
XINABAJUL
1
1
2-0
2-0
-
-
(36)DIAZ YILTON
03:00
Fin
LPA
LOBOS ULMX
8
ACD URUAPAN
6
1-0
1-1
-
-
03:00
FTR
LPA
TAPACHULA SOCONUSCO FC
29
FARAONES DE TEXCOCO
19
-
-
-
-
Full Time Result Only
03:00
Fin
ULO
UNION OMAHA
1
GREENVILLE TRIUMPH SC
5
1-1
3-1
-
-
(62)DUBA
02:30
Fin
CUP
DEPORTIVO SANTANI
LIBERTAD
0-1
0-1
-
-
FRANCO IVAN(18)
02:30
Fin
PDC
DEPORTIVO MALDONADO
16
CA RIVER PLATE
2
0-0
0-1
-
-
VERA AUGUSTIN(77)
02:30
Fin
SD
LA LUZ
11
JUVENTUD
2
0-0
0-1
-
-
MIMBACAS FERNANDO(75)
02:30
Fin
MLS
COLUMBUS CREW
4
1
SEATTLE SOUNDERS
8
1
0-1
0-4
-
-
RUSNAK ALBERT(70)
02:30
Fin
MLS
NEW ENGLAND REVOLUTION
25
1
ST. LOUIS CITY
24
4
2-1
2-2
-
-
BECHER SIMON(73)
02:30
Fin
MLS
NEW YORK RED BULLS
9
2
SPORTING KANSAS CITY
23
1
1
0-0
1-1
-
-
(89)HALL JULIAN
02:30
Fin
UC
CHARLESTON BATTERY
2
SACRAMENTO REPUBLIC
5
0-1
2-1
-
-
(87)YCAZA EMILIO
02:30
Fin
UC
NORTH CAROLINA FC
16
OAKLAND ROOTS
6
4-0
5-0
-
-
(63)ARMSTRONG EZRA
02:30
Fin
ULO
CHATTANOOGA RED WOLVES SC
9
FORWARD MADISON FC
3
1-1
1-3
-
-
MESIAS AIDEN(72)
02:30
Fin
NW
KANSAS CITY NWSL (W)
3
UTAH ROYALS (W)
13
0-0
1-0
-
-
(47)CHAWINGA TEMWA
02:20
Fin
PAC
DEPORTES TOLIMA
4
1
DEPORTIVO CALI
17
1-0
1-1
-
-
MONTERO FREDY(Pen53)
02:00
Fin
PBMC
SAN MARTIN BURZACO
19
1
DEPORTIVO LAFERRERE
20
1-0
1-1
-
-
ARBELLO IVAN(59)
02:00
Fin
CUP
BOCA JUNIORS
3
TALLERES CORDOBA
2
1-1
1-1
-
8-7
(Pen11)BREY LEANDRO
02:00
Fin
SC2S
FERROVIARIA
2
LONDRINA
4
1
1-1
3-2
-
-
(83)MATEUS ZE
02:00
Fin
PL
FORGE FC
1
CAVALRY FC
4
1-0
2-1
-
-
KLOMP DAAN(64)
02:00
Fin
LDEM
CANCUN FC
9
1
LEONES NEGROS UDG
1
0-0
0-2
-
-
GUTIERREZ GUSTAVO(Own90+10)
02:00
Fin
LPA
IRAPUATO
3
CORRECAMINOS DE LA UAT II
33
1-0
1-0
-
-
02:00
Fin
LPA
TIGRES DE ALICA FC
5
MEXICALI FC
34
1-0
1-0
-
-
02:00
Fin
LPA
TRITONES VALLARTA
9
ALACRANES DE DURANGO
7
0-0
1-1
-
-
02:00
Fin
LPA
ZACATEPEC 1948
13
CD ZAP
11
0-0
0-0
-
-
02:00
Fin
LMFA
TOLUCA (W)
12
1
PUEBLA (W)
16
1
0-0
1-0
-
-
(90+9)ABAM MICHAELA
02:00
Fin
UC
HARTFORD ATHLETIC
18
INDY ELEVEN
11
0-0
0-0
-
-
02:00
Fin
UC
PITTSBURGH RIVERHOUNDS
13
RHODE ISLAND
12
1-0
2-0
-
-
(50)SAMPLE BRADLEY
01:00
Fin
PN
TRISTAN SUAREZ
25
TALLERES REMEDIOS
33
1-1
2-2
-
-
(Pen82)LAVEZZI AGUSTIN
01:00
Fin
SB
AVAI
6
SPORT RECIFE
5
0-1
0-2
-
-
BARLETTA CHRYSTIAN(62)
01:00
Fin
CSL
UNITY
4
TORONTO FALCONS
2
0-0
0-4
-
-
01:00
Fin
LDAA
FUTBOL CONSULTANTS
9
CARIARI
5
0-0
0-1
-
-
01:00
Fin
LPA
AGUACATEROS DE PERIBAN
1
PETROLEROS DE SALAMANCA
36
1-0
2-0
-
-
01:00
Fin
LPA
DEPORTIVA VENADOS
32
INTER PLAYA DEL CARMEN
2
1-1
1-2
-
-
01:00
FTR
LPA
ZITACUARO
31
CD AVISPONES DE CHILPANCINGO
17
-
-
-
-
Full Time Result Only
01:00
Fin
LPB
ARTESANOS METEPEC FC
11
CORDOBES FC
3
1-0
1-2
-
-
01:00
Fin
LPB
CDM FC
4
PACHUCA II
10
1-1
2-1
-
-
01:00
Fin
LPB
CIERVOS
13
CALOR DE SAN PEDRO
1
0-2
1-4
-
-
01:00
FTR
LPB
CORDOBES FC
3
ARTESANOS METEPEC FC
11
-
-
-
-
Full Time Result Only
(00:30)
Post
CUP
COLO COLO
MAGALLANES
-
-
-
-
00:10
Fin
PAC
AMERICA DE CALI
5
JAGUARES
20
0-0
1-0
-
-
(Pen90+4)VERGARA DUVAN
00:00
Fin
LPA
PIONEROS DE CANCUN
4
RACING FC PORTO PALMEIRAS
35
1-0
1-0
-
-
00:00
Fin
CUP
CS LIMPENO
SOL DE AMERICA
0-1
0-2
-
-
AMARILLA CRISTIAN(89)
00:00
Fin
PDC
MIRAMAR MISIONES
13
2
PENAROL
3
2
1-0
1-2
-
-
HERNANDEZ LUCAS(70)
Sched
Scheduled
Pen
Penalties
H/T
Half Time
YR
Yellow/Red Cards
LP
League Table Position
1 HF
First Half
Int
Interrupted
FTR
Full Time Result only
K/O
Kick Off Time
FT
Full Time
TV Listings
2 HF
Second Half
Abd
Abandoned
PEN.
Penalty
Stat
Game Status
ET
Extra Time
Information
Fin
Finished
Post
Postponed
OWN.
Own Goal
Time
Game Time
PN
Penalty Kicks
Latest Score
Canc
Cancelled
E/T
Extra Time
Back to Top