00:00 |
Sched |
|
|
PD |
AURORA |
9 |
|
|
CLUB ALWAYS READY |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Sched |
|
|
SB |
ITUANO |
16 |
|
|
CORITIBA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
00:00 |
Sched |
|
|
LNA |
DEPORTIVO MIXCO |
9 |
|
|
GUASTATOYA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
00:30 |
Sched |
|
|
SA |
FLUMINENSE |
16 |
|
|
BOTAFOGO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
00:30 |
Sched |
|
|
SAS |
LDU QUITO |
1 |
|
|
EL NACIONAL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
00:30 |
Sched |
|
|
DP |
SPORTIVO TRINIDENSE |
7 |
|
|
CLUB NACIONAL |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Sched |
|
|
LP |
INSTITUTO CORDOBA |
3 |
|
|
BARRACAS CENTRAL |
27 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Sched |
|
|
LP |
NEWELLS OLD BOYS |
24 |
|
|
TIGRE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Sched |
|
|
PL |
VANCOUVER FC |
5 |
|
|
FORGE FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Sched |
|
|
ULO |
FORWARD MADISON FC |
4 |
|
|
SPOKANE VELOCITY |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
01:00 |
Sched |
|
|
ULO |
RICHMOND KICKERS |
11 |
|
|
LEXINGTON SC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Sched |
|
|
SC2S |
BOTAFOGO PB |
3 |
|
|
SAO BERNARDO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Sched |
|
|
LMA |
LEON |
16 |
|
|
ATLETICO SAN LUIS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Sched |
|
|
UC |
HARTFORD ATHLETIC |
19 |
|
|
OAKLAND ROOTS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Sched |
|
|
ULO |
GREENVILLE TRIUMPH SC |
5 |
|
|
CENTRAL VALLEY FUEGO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Sched |
|
|
NISA |
MARYLAND BOBCATS FC |
1 |
|
|
CLUB DE LYON FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:00 |
Sched |
|
|
MNP |
VANCOUVER WHITECAPS 2 |
15 |
|
|
TACOMA DEFIANCE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
L1C |
DEPORTIVO GARCILASO |
10 |
|
|
CIENCIANO |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
MLS |
COLUMBUS CREW |
4 |
|
|
ORLANDO CITY |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
MLS |
MONTREAL IMPACT |
24 |
|
|
CHICAGO FIRE |
27 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
MLS |
NEW YORK RED BULLS |
8 |
|
|
ATLANTA UNITED FC |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
UC |
CHARLESTON BATTERY |
2 |
|
|
TAMPA BAY ROWDIES |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
UC |
NORTH CAROLINA FC |
17 |
|
|
INDY ELEVEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
UC |
RHODE ISLAND |
11 |
|
|
FC TULSA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
ULO |
SOUTH GEORGIA TORMENTA |
8 |
|
|
CHARLOTTE INDEPENDENCE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
02:30 |
Sched |
|
|
NW |
RACING LOUISVILLE (W) |
11 |
|
|
NORTH CAROLINA COURAGE (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Sched |
|
|
PD |
ORIENTE PETROLERO |
5 |
|
|
REAL TOMAYAPO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Sched |
|
|
SA |
FORTALEZA |
2 |
|
|
BAHIA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Sched |
|
|
SAS |
DEPORTIVO CUENCA |
14 |
|
|
BARCELONA SC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Sched |
|
|
DP |
SPORTIVO AMELIANO |
10 |
|
|
CERRO PORTENO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:00 |
Sched |
|
|
ULO |
UNION OMAHA |
2 |
|
|
ONE KNOXVILLE SC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:15 |
Sched |
|
|
LP |
DEFENSA Y JUSTICIA |
26 |
|
|
SAN LORENZO |
23 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:30 |
Sched |
|
|
MLS |
AUSTIN FC |
17 |
|
|
HOUSTON DYNAMO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:30 |
Sched |
|
|
MLS |
FC DALLAS |
19 |
|
|
LOS ANGELES FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:30 |
Sched |
|
|
MLS |
NASHVILLE SC |
28 |
|
|
FC CINCINNATI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:30 |
Sched |
|
|
MLS |
SPORTING KANSAS CITY |
23 |
|
|
MINNESOTA UNITED FC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
03:30 |
Sched |
|
|
NW |
HOUSTON DASH (W) |
14 |
|
|
OL REIGN (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Sched |
|
|
LNA |
XELAJU |
7 |
|
|
ANTIGUA GFC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Sched |
|
|
LN |
JUTICALPA |
7 |
|
|
GENESIS FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Sched |
|
|
LMA |
MONTERREY |
5 |
|
|
MAZATLAN FC |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Sched |
|
|
LMA |
NECAXA |
11 |
|
|
CLUB AMERICA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Sched |
|
|
LDEM |
TLAXCALA F.C. |
13 |
|
|
TAPATIO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Sched |
|
|
UC |
EL PASO LOCOMOTIVE |
23 |
|
|
COLORADO SWITCHBACKS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:00 |
Sched |
|
|
ULO |
NORTHERN COLORADO HAILSTORM |
6 |
|
|
CHATTANOOGA RED WOLVES SC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:06 |
Sched |
|
|
LMFA |
FC JUAREZ (W) |
11 |
|
|
CRUZ AZUL (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:30 |
Sched |
|
|
L1C |
SPORT BOYS |
13 |
|
|
ALIANZA LIMA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:30 |
Sched |
|
|
MLS |
COLORADO RAPIDS |
7 |
|
|
TORONTO FC |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:30 |
Sched |
|
|
MLS |
REAL SALT LAKE |
6 |
|
|
PORTLAND TIMBERS |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
04:30 |
Sched |
|
|
NW |
CHICAGO RED STARS (W) |
7 |
|
|
SAN DIEGO WAVE FC (W) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
05:00 |
Sched |
|
|
UC |
MONTEREY BAY FC |
21 |
|
|
ORANGE COUNTY SC |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
05:00 |
Sched |
|
|
NISA |
LOS ANGELES FORCE |
2 |
|
|
CAPO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
05:30 |
Sched |
|
|
MLS |
LOS ANGELES GALAXY |
2 |
|
|
VANCOUVER WHITECAPS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
05:30 |
Sched |
|
|
MLS |
SAN JOSE EARTHQUAKES |
29 |
|
|
ST. LOUIS CITY |
25 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
05:30 |
Sched |
|
|
UC |
LAS VEGAS LIGHTS FC |
9 |
|
|
SACRAMENTO REPUBLIC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
05:30 |
Sched |
|
|
UC |
PHOENIX RISING |
15 |
|
|
SAN ANTONIO FC |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
06:00 |
Sched |
|
|
LNA |
DEPORTIVO MARQUENSE |
8 |
|
|
COMUNICACIONES |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
06:00 |
Sched |
|
|
LDEM |
DORADOS |
14 |
|
|
CANCUN FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
06:05 |
Sched |
|
|
LMA |
CRUZ AZUL |
1 |
|
|
GUADALAJARA-CHIVAS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Sched |
|
|
JL2 |
MITO HOLLYHOCK |
15 |
|
|
FAGIANO OKAYAMA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Sched |
|
|
JL2 |
V-VAREN NAGASAKI |
3 |
|
|
THESPAKUSATSU GUNMA |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Sched |
|
|
JL3 |
KAMATAMARE SANUKI |
17 |
|
|
MATSUMOTO YAMAGA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Sched |
|
|
JL3 |
YSCC |
16 |
|
|
GRULLA MORIOKA |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
08:00 |
Sched |
|
|
JL3 |
ZWEIGEN KANAZAWA |
6 |
|
|
KATALLER TOYAMA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
08:30 |
Sched |
|
|
JL2 |
FUJIEDA MYFC |
10 |
|
|
SHIMIZU S-PULSE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Sched |
|
|
KL |
GANGNEUNG CITY FC |
8 |
|
|
GYEONGJU KHNP FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
09:00 |
Sched |
|
|
KL |
PAJU CITIZEN FC |
10 |
|
|
YEOJU SEJONG |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:00 |
Sched |
|
|
JL |
NAGOYA GRAMPUS |
11 |
|
|
KAWASAKI FRONTALE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Sched |
|
|
SL |
QINGDAO YOUTH ISLAND FC |
15 |
|
|
SICHUAN JIUNIU |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Sched |
|
|
K1 |
GWANGJU FC |
7 |
|
|
JEJU UNITED FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Sched |
|
|
K1 |
POHANG STEELERS |
6 |
|
|
GANGWON FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Sched |
|
|
K2 |
BUCHEON FC 1995 |
8 |
|
|
GIMPO CITIZEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
10:30 |
Sched |
|
|
K2 |
SEONGNAM FC |
13 |
|
|
SUWON BLUEWINGS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:15 |
Sched |
|
|
FNL |
BANIK OSTRAVA B |
13 |
|
|
FC FASTAV ZLIN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:15 |
Sched |
|
|
FNL |
SLAVIA PRAHA B |
7 |
|
|
VIKTORIA ZIZKOV |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Sched |
|
|
2L |
SKU AMSTETTEN |
4 |
|
|
RIED |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Sched |
|
|
L1 |
PERSITA TANGERANG |
4 |
|
|
SEMEN PADANG |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Sched |
|
|
2L |
MSK ZILINA B |
4 |
|
|
FC PETRZALKA 1898 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Sched |
|
|
2L |
OFK MALZENICA |
9 |
|
|
ST. LUBOVNA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Sched |
|
|
2L |
SLOVAN BRATISLAVA B |
11 |
|
|
PUCHOV |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
11:30 |
Sched |
|
|
2L |
STK 1914 SAMORIN |
6 |
|
|
LOKOMOTIVA ZVOLEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Sched |
|
|
JL |
ALBIREX NIIGATA |
13 |
|
|
VISSEL KOBE |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Sched |
|
|
JL |
TOKYO VERDY |
7 |
|
|
SAGAN TOSU |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Sched |
|
|
JL2 |
TOKUSHIMA VORTIS |
11 |
|
|
IWAKI FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Sched |
|
|
JL3 |
NARA CLUB |
18 |
|
|
TEGEVAJARO MIYAZAKI |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:00 |
Sched |
|
|
KL |
YANGPYEONG FC |
11 |
|
|
BUSAN TRANSPORT.CORP |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Sched |
|
|
JL |
SANFRECCE HIROSHIMA |
1 |
|
|
YOKOHAMA F. MARINOS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Sched |
|
|
LS |
PENANG |
8 |
|
|
NEGERI SEMBILAN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Sched |
|
|
SF4 |
LA UNION |
1 |
|
|
XEREZ |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
12:30 |
Sched |
|
|
SF5 |
GETAFE B |
6 |
|
|
CD UNION SUR YAIZA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
JL |
KYOTO SANGA |
15 |
|
|
GAMBA OSAKA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
JL |
SHONAN BELLMARE |
17 |
|
|
CEREZO OSAKA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
JL2 |
TOCHIGI SC |
18 |
|
|
KAGOSHIMA UNITED |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
SKJERVOY |
5 |
|
|
HAMARKAMERATENE 2 |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
IL |
HUTNIK NOWA HUTA |
8 |
|
|
RESOVIA RZESZOW |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
TDP |
GD PENICHE |
|
|
|
PACOS FERREIRA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
TDP |
VARZIM |
|
|
|
FERREIRAS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PL |
LION CITY SAILORS |
2 |
|
|
BALESTIER KHALSA FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
K1 |
DAEJEON CITIZEN |
9 |
|
|
JEONBUK MOTORS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
K1 |
INCHEON UNITED |
10 |
|
|
ULSAN HYUNDAI FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
K2 |
BUSAN I PARK |
6 |
|
|
GYEONGNAM FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
AMOREBIETA |
16 |
|
|
OURENSE |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PF1 |
GIMNASTICA SEGOVIANA |
7 |
|
|
ATHLETIC BILBAO B |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
BETIS DEPORTIVO BALOMPIE |
7 |
|
|
AD CEUTA FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PF2 |
VILLARREAL B |
10 |
|
|
RECREATIVO HUELVA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
UD LOGRONES |
8 |
|
|
GERNIKA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
CE EUROPA |
18 |
|
|
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
MALLORCA B |
16 |
|
|
VALENCIA MESTALLA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
PENA DEPORTIVA |
4 |
|
|
TERRASSA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
SABADELL |
10 |
|
|
IBIZA ISLAS PITIUSAS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
UE CORNELLA |
12 |
|
|
ATLETICO BALEARES |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
ALMERIA B |
7 |
|
|
LINARES DEPORTIVO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
UCAM MURCIA |
15 |
|
|
CADIZ B |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:00 |
Sched |
|
|
PL |
INGULETS PETROVE |
14 |
|
|
VERES |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:15 |
Sched |
|
|
ERED |
HEERENVEEN |
10 |
|
|
GRONINGEN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:15 |
Sched |
|
|
EKST |
STAL MIELEC |
18 |
|
|
MOTOR LUBLIN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
2L |
FC LIEFERING |
11 |
|
|
SV HORN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
SA |
FIORENTINA |
11 |
|
|
LAZIO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
13:30 |
Sched |
|
|
IL |
RUCH CHORZOW |
10 |
|
|
MIEDZ LEGNICA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SL |
NANTONG ZHIYUN |
16 |
|
|
QINGDAO JONOON |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
1L |
MLADA BOLESLAV |
9 |
|
|
PARDUBICE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2D |
NAESTVED |
9 |
|
|
MIDDELFART |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3D |
AVARTA |
4 |
|
|
IF LYSENG |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
3D |
HOLSTEBRO |
2 |
|
|
VSK AARHUS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
CHAM |
PRESTON |
21 |
|
|
BLACKBURN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
RN |
FC EILENBURG |
13 |
|
|
CARL ZEISS JENA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
RN |
LOKOMOTIVE LEIPZIG |
2 |
|
|
SV BABELSBERG 03 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
RN |
VSG ALTGLIENICKE |
11 |
|
|
ZFC MEUSELWITZ |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
RN |
HAMBURGER SV II |
17 |
|
|
VFB OLDENBURG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
ARENDAL |
10 |
|
|
BRATTVAG |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
KJELSAS |
3 |
|
|
TROMSDALEN UIL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
ULL-KISA |
6 |
|
|
ALTA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
CD ATLETICO PASO |
17 |
|
|
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
EN |
ASSYRISKA FF |
9 |
|
|
FRISKA VILJOR FC |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
ES |
ONSALA |
16 |
|
|
ANGELHOLMS FF |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
ES |
TVAAKERS IF |
13 |
|
|
FC TROLLHATTAN |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
DW |
PITEA IF (W) |
6 |
|
|
KIF OREBRO DFF (W) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
TL |
RAYONG FC |
12 |
|
|
BANGKOK UNITED |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
VL |
BINH DINH |
1 |
|
|
HO CHI MINH CITY |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:00 |
Sched |
|
|
VL |
SHB DA NANG |
4 |
|
|
HONG LINH HA TINH |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:15 |
Sched |
|
|
PL |
KHIMKI |
13 |
|
|
ORENBURG |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
FDA |
CLUB BRUGGE |
3 |
|
|
GENT |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
FDB |
ZULTE-WAREGEM |
11 |
|
|
R.FC. LIEGE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CL |
HEBEI KUNGFU |
7 |
|
|
SHENYANG URBAN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CL |
JIANGXI LIANSHENG |
16 |
|
|
NANJING CITY FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CL |
SUZHOU DONGWU |
6 |
|
|
CHONGQING TONGLIANG LONG |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
CL |
WUXI WUGOU FC |
15 |
|
|
DONGGUAN NANCHENG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
WW |
ARSENAL (W) |
1 |
|
|
MANCHESTER CITY (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
MEIS |
KALJU NOMME |
2 |
|
|
TALLINNA KALEV |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
2B |
FC MAGDEBURG |
4 |
|
|
KARLSRUHER SC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
2B |
JAHN REGENSBURG |
14 |
|
|
PREUSSEN MUNSTER |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
2B |
SV ELVERSBERG |
11 |
|
|
SSV ULM 1846 |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
3L |
HANNOVER 96 II |
17 |
|
|
FC SAARBRUCKEN |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
14:30 |
Sched |
|
|
TL |
PORT FC |
2 |
|
|
BG PATHUM UNITED |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
PL |
FC ISLOCH MINSK RAION |
10 |
|
|
BATE BORISOV |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SL |
ZHEJIANG GREENTOWN |
7 |
|
|
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
RANDERS FC |
6 |
|
|
FC MIDTJYLLAND |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
SONDERJYSKE |
11 |
|
|
VEJLE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2D |
THISTED FC |
8 |
|
|
FREMAD AMAGER |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
YRGr |
FCV |
6 |
|
|
JJK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
EL |
SAMGURALI TSKHALTUBO |
5 |
|
|
TELAVI |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RN |
FC ST. PAULI II |
16 |
|
|
WERDER BREMEN II |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RN |
HOLSTEIN KIEL II |
13 |
|
|
BLAU-WEISS LOHNE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
RN |
SV TODESFELDE-LUEBECK |
15 |
|
|
SV MEPPEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
FW |
TURBINE POTSDAM (W) |
12 |
|
|
FRANKFURT (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
L1 |
PSBS BIAK NUMFOR |
17 |
|
|
PERSEBAYA SURABAYA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
PL |
FC TURAN |
11 |
|
|
FC KYZYL-ZHAR SK |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
PL |
SHAKHTER KARAGANDY |
13 |
|
|
SPARTAK SEMEY |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
2DA1 |
KVIK HALDEN |
13 |
|
|
HODD |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
RANA FK |
1 |
|
|
TRYGG-LADE |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
GJELLERASEN |
11 |
|
|
HOEDD 2 |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
MOLDE 2 |
9 |
|
|
FUNNEFOSS-VORMSUND |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
LALI |
GETAFE |
16 |
|
|
LEGANES |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
LALI |
TENERIFE |
22 |
|
|
SPORTING GIJON |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
ALLS |
GAIS |
7 |
|
|
DJURGARDEN |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
ALLS |
IF ELFSBORG |
6 |
|
|
HAMMARBY |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
ALLS |
IFK VARNAMO |
14 |
|
|
VASTERAS FK |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:00 |
Sched |
|
|
TL |
BURIRAM UNITED |
1 |
|
|
PRACHUAP |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:15 |
Sched |
|
|
PL |
DPMM FC |
6 |
|
|
TAMPINES ROVERS FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:15 |
Sched |
|
|
SL |
FC LAUSANNE-SPORT |
10 |
|
|
YVERDON-SPORT FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:15 |
Sched |
|
|
VL |
VIETTEL |
14 |
|
|
HANOI FC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
BUND |
STURM GRAZ |
1 |
|
|
WOLFSBERGER AC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
BUND |
WSG SWAROVSKI TIROL |
9 |
|
|
RED BULL SALZBURG |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
ERED |
ALMERE CITY FC |
17 |
|
|
TWENTE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
ERED |
FEYENOORD |
8 |
|
|
NAC BREDA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
ELIT |
BRANN |
3 |
|
|
BODO-GLIMT |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
2DA2 |
FOLLO |
9 |
|
|
STJORDALS BLINK |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
IL |
CHROBRY GLOGOW |
16 |
|
|
WISLA KRAKOW |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:30 |
Sched |
|
|
PL |
KRYVBAS KRYVYI RIH |
8 |
|
|
VORSKLA POLTAVA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:45 |
Sched |
|
|
EKST |
RAKOW CZESTOCHOWA |
7 |
|
|
ZAGLEBIE LUBIN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
15:45 |
Sched |
|
|
IL |
SWIT SKOLWIN |
9 |
|
|
WIECZYSTA KRAKOW |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1D |
HVIDOVRE |
5 |
|
|
ESBJERG |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
1D |
ODENSE |
1 |
|
|
ROSKILDE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
KW |
FC NORDSJAELLAND (W) |
2 |
|
|
FORTUNA HJORRING (W) |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
BRIGHTON |
3 |
|
|
NOTTINGHAM FOREST |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL2 |
LIVERPOOL (U21) |
7 |
|
|
DERBY (U21) |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
WW |
LIVERPOOL (W) |
8 |
|
|
LEICESTER (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
WW |
TOTTENHAM (W) |
11 |
|
|
CRYSTAL PALACE (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
VRGr |
EIF |
6 |
|
|
GNISTAN |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
KAPA |
9 |
|
|
PK-35 VANTAA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
SALPA |
5 |
|
|
KTP |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YCGr |
FC JAZZ |
5 |
|
|
ATLANTIS FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YCGr |
ROPS |
6 |
|
|
KLUBI-04 |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
YRGr |
EPS |
3 |
|
|
PK KESKI-UUSIMAA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
L1 |
MONACO |
5 |
|
|
LE HAVRE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
RN |
BREMER SV |
11 |
|
|
TEUTONIA OTTENSEN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SA |
MONZA |
15 |
|
|
BOLOGNA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SB |
FROSINONE |
16 |
|
|
BARI |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SB |
MANTOVA |
5 |
|
|
CITTADELLA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SB |
SPEZIA |
3 |
|
|
CARRARESE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
VIRS |
FS METTA LU |
8 |
|
|
FK JELGAVA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
AL |
DZIUGAS |
7 |
|
|
BANGA GARGZDAI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
LS |
KELANTAN UNITED |
13 |
|
|
JOHOR DARUL TAKZIM |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SL |
SPARTA SELEMET |
4 |
|
|
MILSAMI ORHEI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
FK BESA |
9 |
|
|
PELISTER |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
FK RABOTNICKI |
4 |
|
|
AKADEMIJA PANDEV |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
FK SILEKS |
5 |
|
|
GOSTIVAR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
FK STRUGA |
2 |
|
|
SHKUPI 1927 |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
FK TIKVES |
8 |
|
|
VARDAR SKOPJE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
SHKENDIJA |
1 |
|
|
VOSKA SPORT |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
SKEID |
1 |
|
|
JUNKEREN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
STRINDHEIM |
11 |
|
|
EIDSVOLD TURN |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
2DA2 |
VALERENGA 2 |
13 |
|
|
STROMMEN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA1 |
AASANE 2 |
10 |
|
|
DJERV 1919 |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
MANDALSKAMERATENE |
12 |
|
|
SANDNES 2 |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA2 |
START 2 |
13 |
|
|
BRODD |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA3 |
MJONDALEN 2 |
14 |
|
|
NORDSTRAND |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
STABAEK 2 |
7 |
|
|
TILLER |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
LOKOMOTIV OSLO |
5 |
|
|
AALESUND 2 |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
FCV FARUL CONSTANTA |
11 |
|
|
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
SAKHALIN |
11 |
|
|
STROGINO MOSCOW |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
FC KOPER |
3 |
|
|
NS MURA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PREM |
KAIZER CHIEFS |
4 |
|
|
STELLENBOSCH FC |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
TRELLEBORGS FF |
8 |
|
|
SKOVDE AIK |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
VARBERGS BOIS FC |
10 |
|
|
IK BRAGE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
DW |
AIK (W) |
13 |
|
|
IF BROMMAPOJKARNA (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
EW |
SUNNANA (W) |
8 |
|
|
IK UPPSALA FOTBOLL (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
IHEFU FC |
2 |
|
|
YOUNG AFRICANS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
JKT TANZANIA |
12 |
|
|
KMC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
Sched |
|
|
PL |
SIMBA SC |
1 |
|
|
NAMUNGO |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
1L |
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE |
16 |
|
|
SPARTA PRAHA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
1L |
SIGMA OLOMOUC |
5 |
|
|
DUKLA PRAHA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
BUND |
BAYER LEVERKUSEN |
8 |
|
|
VFL WOLFSBURG |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
SL |
LEVADIAKOS |
13 |
|
|
OFI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
3DA6 |
HARSTAD |
4 |
|
|
ELVERUM |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
3DA6 |
KONGSVINGER 2 |
6 |
|
|
INNSTRANDENS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PL |
FC ROSTOV |
7 |
|
|
FK MAKHACHKALA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PL |
SPARTAK MOSCOW |
4 |
|
|
DINAMO MOSCOW |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PF1 |
CULTURAL LEONESA |
1 |
|
|
OSASUNA B |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PF2 |
ALCOYANO |
14 |
|
|
ALCORCON |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PF2 |
MARBELLA FC |
9 |
|
|
FUENLABRADA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PL |
AL-WAHDA SCC |
4 |
|
|
SHABAB AL-AHLI DUBAI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:30 |
Sched |
|
|
PL |
KHOR FAKKAN CLUB |
13 |
|
|
AL ORUBA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:45 |
Sched |
|
|
EN |
PITEA IF |
14 |
|
|
SOLLENTUNA FK |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
FC DNEPR MOGILEV |
15 |
|
|
FC SMORGON |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FDA |
KV MECHELEN |
9 |
|
|
CERCLE BRUGGE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FDB |
DEINZE |
1 |
|
|
CLUB BRUGGE (U23) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
DOBRUDZHA |
4 |
|
|
STRUMSKA SLAVA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
LITEX |
14 |
|
|
BOTEV PLOVDIV II |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SPL |
SPORTIST SVOGE |
20 |
|
|
BELASITSA PETRICH |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
LYNGBY |
10 |
|
|
AARHUS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL2 |
EVERTON (U21) |
15 |
|
|
SUNDERLAND (U21) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
NSI RUNAVIK |
4 |
|
|
IF FUGLAFJORDUR |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NI |
BVSC ZUGLO |
5 |
|
|
SZEGED-CSANAD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NI |
KAZINCBARCIKAI |
2 |
|
|
SZENTLORINC SE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
NI |
MEZOKOVESD-ZSORY |
16 |
|
|
KISVARDA FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ISL |
KERALA BLASTERS |
7 |
|
|
EAST BENGAL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
PL |
TOBOL KOSTANAY |
6 |
|
|
AKTOBE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ND |
FC DIFFERDANGE 03 |
1 |
|
|
SWIFT HESPERANGE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ND |
FOLA ESCH |
13 |
|
|
US HOSTERT |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ND |
RODANGE 91 |
11 |
|
|
UNION TITUS PETANGE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ND |
VICTORIA ROSPORT |
9 |
|
|
MONDERCANGE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA4 |
MOSJOEN |
14 |
|
|
STROMSGODSET 2 |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
3DA6 |
BODO-GLIMT 2 |
14 |
|
|
FLOYA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
TDP |
1 DE DEZEMBRO |
|
|
|
OLIVEIRENSE |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
TDP |
ACADEMICA COIMBRA SF |
|
|
|
ATLETICO ARCOS |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
TDP |
AMORA |
|
|
|
FELGUEIRAS 1932 |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
TDP |
CF MARIALVAS |
|
|
|
TONDELA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
TDP |
COIMBROES |
|
|
|
ALVERCA |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
TDP |
LUSITANO EVORA |
|
|
|
ACADEMICO VISEU |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
TDP |
PERO PINHEIRO |
|
|
|
FEIRENSE |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FWC |
SLIGO ROVERS (W) |
|
|
|
ATHLONE TOWN (W) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
CHERTANOVO MOSCOW |
5 |
|
|
TVER FC |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DINAMO MOSCOW 2 |
4 |
|
|
TORPEDO VLADIMIR |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
DINAMO VOLOGDA |
10 |
|
|
DYNAMO SAINT PETERSBURG |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
IRKUTSK |
4 |
|
|
ZNAMYA TRUDA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
SATURN RAMENSKOYE |
6 |
|
|
FC YENISEY KRASNOYARSK II |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
SPARTAK MOSCOW 2 |
3 |
|
|
BALTIKA-BFU KALININGRAD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
ZENIT 2 |
8 |
|
|
LUKI-ENERGIYA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
ARSENAL TULA 2 |
10 |
|
|
DINAMO VLADIVOSTOK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
FC KOSMOS DOLGOPRUDNY |
10 |
|
|
SKA-KHABAROVSK II |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
FC RYAZAN |
15 |
|
|
OREL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
KOLOMNA |
17 |
|
|
KVANT OBNINSK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
SPARTAK TAMBOV |
7 |
|
|
KOMPOZIT |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
ZENIT PENZA |
9 |
|
|
KHIMKI 2 |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
SOKOL KAZAN |
3 |
|
|
VOLNA NIZHNY NOVGOROD |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SLDB |
POBEDA KHASAVYURT |
15 |
|
|
KAMENSK-SHAKHTINSKY |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
FS |
CELTIC |
|
|
|
FALKIRK |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
EN |
KARLSTAD BK |
5 |
|
|
TABY FK |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
EN |
OREBRO SYRIANSKA |
8 |
|
|
ASSYRISKA UNITED IK |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
ES |
TORNS IF |
10 |
|
|
NORRBY IF |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SL |
KASIMPASA |
8 |
|
|
ANTALYASPOR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:00 |
Sched |
|
|
SL |
RIZESPOR |
12 |
|
|
SAMSUNSPOR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
SCGr |
TRAPANI |
7 |
|
|
JUVENTUS (U23) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
ATHLETIC BILBAO |
12 |
|
|
CELTA VIGO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
CARTAGENA |
18 |
|
|
CADIZ |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:15 |
Sched |
|
|
LALI |
CASTELLON |
12 |
|
|
RACING SANTANDER |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
FPL |
SLAVIA SOFIA |
11 |
|
|
LEVSKI SOFIA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
FNL |
VARNSDORF |
10 |
|
|
SIGMA OLOMOUC B |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
3L |
FC VIKTORIA KOLN |
2 |
|
|
SC VERL |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
NI |
PUSKAS ACADEMY |
2 |
|
|
MOL FEHERVAR FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
LP |
GIL VICENTE |
10 |
|
|
CASA PIA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
SF2 |
ANGUIANO |
13 |
|
|
SD LOGRONES |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
ALLS |
MALMO FF |
1 |
|
|
HACKEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
SL |
FC SION |
6 |
|
|
FC LUGANO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:30 |
Sched |
|
|
SL |
FC WINTERTHUR |
11 |
|
|
BSC YOUNG BOYS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:45 |
Sched |
|
|
ERED |
FORTUNA SITTARD |
5 |
|
|
PSV |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
17:45 |
Sched |
|
|
ED |
TOP OSS |
9 |
|
|
FC EINDHOVEN |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
KS |
VLLAZNIA |
6 |
|
|
BYLIS |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
BUND |
RAPID VIENNA |
2 |
|
|
AUSTRIA VIENNA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
YKKO |
FF JARO |
2 |
|
|
JIPPO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
KLRG |
PK-35 VANTAA (W) |
1 |
|
|
PK KESKI-UUSIMAA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
L1 |
ANGERS |
17 |
|
|
NANTES |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
L1 |
MONTPELLIER |
16 |
|
|
AUXERRE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
L1 |
STADE BRESTOIS 29 |
12 |
|
|
TOULOUSE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SL |
PANATHINAIKOS |
8 |
|
|
PANSERRAIKOS |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NI |
CSAKVAR |
9 |
|
|
BUDAPEST HONVED |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NI |
FC AJKA |
12 |
|
|
BUDAFOKI MTE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NI |
GYIRMOT FC |
4 |
|
|
BEKESCSABA 1912 |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NI |
KOZARMISLENY |
7 |
|
|
TATABANYA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
NI |
SOROKSAR |
15 |
|
|
VASAS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
VIRS |
FK AUDA |
4 |
|
|
GROBINA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
ELIT |
KRISTIANSUND BK |
12 |
|
|
ODD BALLKLUBB |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
ELIT |
ROSENBORG |
6 |
|
|
HAUGESUND |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
ELIT |
TROMSO |
10 |
|
|
SANDEFJORD |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
3DA5 |
LORENSKOG |
2 |
|
|
TRAEFF |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
IL |
GKS TYCHY |
11 |
|
|
STAL STALOWA WOLA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
TDP |
JD LAJENSE |
|
|
|
FABRIL BARREIRO |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
QSL |
AL-RAYYAN SC |
8 |
|
|
AL-WAKRAH |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
ALFARO |
7 |
|
|
TUDELANO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
NAVALCARNERO |
2 |
|
|
RAYO MAJADAHONDA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:00 |
Sched |
|
|
PL |
POLISSYA ZHYTOMYR |
2 |
|
|
CHERKASI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:25 |
Sched |
|
|
AL |
FK ZALGIRIS VILNIUS |
1 |
|
|
FK ZALGIRIS KAUNAS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
HNL |
NK LOKOMOTIVA ZAGREB |
8 |
|
|
NK OSIJEK |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PL |
MANCHESTER CITY |
1 |
|
|
ARSENAL |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
YKKO |
MIKKELIN PALLOILIJAT |
10 |
|
|
TPS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
BUND |
VFB STUTTGART |
14 |
|
|
BORUSSIA DORTMUND |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PGPL |
KHEYBAR KHORRAMABAD |
7 |
|
|
TRACTOR SC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PGPL |
ZOB AHAN |
11 |
|
|
SEPAHAN FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
EKST |
LECH POZNAN |
1 |
|
|
SLASK WROCLAW |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PL |
NK NAFTA |
8 |
|
|
MARIBOR |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PREM |
AMAZULU |
1 |
|
|
SEKHUKHUNE UNITED |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PF1 |
REAL SOCIEDAD B |
3 |
|
|
LUGO |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
PF2 |
SEVILLA ATLETICO |
17 |
|
|
ANTEQUERA CF |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:30 |
Sched |
|
|
SF1 |
REAL AVILA |
7 |
|
|
ESCOBEDO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
18:35 |
Sched |
|
|
KC |
AL-AKHDOUD |
|
|
|
AL-ARABI AL-SAUDI |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1D |
A. E. KITION LARNACA |
5 |
|
|
ETHNIKOS ACHNAS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1D |
AEL LIMASSOL |
2 |
|
|
PAFOS FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
1D |
APOEL |
13 |
|
|
NEA SALAMIS |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SUPE |
SILKEBORG |
3 |
|
|
BRONDBY |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
MEIS |
FCI LEVADIA |
1 |
|
|
PARNU JK VAPRUS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
DCP |
PYUNIK (U19) |
|
|
|
DINAMO MINSK (U19) |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PL |
HB TORSHAVN |
2 |
|
|
SKALA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
EL |
KOLKHETI POTI |
6 |
|
|
FC SABURTALO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SA |
ROMA |
17 |
|
|
UDINESE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SL |
PETROCUB |
6 |
|
|
ZIMBRU CHISINAU |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PL |
NIZHNY NOVGOROD |
11 |
|
|
LOKOMOTIV MOSCOW |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SL |
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA |
8 |
|
|
ZEMPLIN MICHALOVCE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SL |
SPARTAK TRNAVA |
4 |
|
|
DUKLA BANSKA BYSTRICA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
CD LAREDO |
13 |
|
|
GUIJUELO |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
COMPOSTELA |
16 |
|
|
UP LANGREO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
PONTEVEDRA |
6 |
|
|
DEPORTIVO FABRIL |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
RS GIMNASTICA |
14 |
|
|
RACING SANTANDER B |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
SALAMANCA CF UDS |
9 |
|
|
REAL AVILES |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
UD LLANERA |
17 |
|
|
CORUXO |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF1 |
VALLADOLID B |
15 |
|
|
MARINO DE LUANCO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
ALAVES B |
11 |
|
|
CD IZARRA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
BARBASTRO |
16 |
|
|
CD CALAHORRA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
CD SUBIZA |
12 |
|
|
UTEBO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
DEPORTIVO ARAGON |
14 |
|
|
EJEA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF2 |
REAL SOCIEDAD C |
17 |
|
|
EIBAR B |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
ALZIRA |
7 |
|
|
ESPANYOL B |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
ELCHE ILICITANO |
3 |
|
|
TORRENT CF |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF3 |
SANT ANDREU |
1 |
|
|
LLEIDA ESPORTIU |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
ANTONIANO |
16 |
|
|
GRANADA CF B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
DEPORTIVA MINERA |
2 |
|
|
REAL LINENSE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
DON BENITO |
13 |
|
|
CDA AGUILAS FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
ESTEPONA |
9 |
|
|
JUVENTUD TORREMOLINOS CF |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
SAN FERNANDO |
11 |
|
|
VILLANOVENSE |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
CD CORIA |
9 |
|
|
CONQUENSE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
CD MOSTOLES |
18 |
|
|
REAL MADRID C |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
ILLESCAS |
13 |
|
|
TENERIFE B |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
MELILLA |
16 |
|
|
CACERENO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:00 |
Sched |
|
|
PL |
AZAM |
11 |
|
|
COASTAL UNION |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
PL |
DINAMO BREST |
4 |
|
|
ARSENAL DZERZHINSK |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
FDA |
GENK |
5 |
|
|
FC DENDER |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
1L |
SLOVAN LIBEREC |
10 |
|
|
BOHEMIANS 1905 |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
FW |
VFL WOLFSBURG (W) |
7 |
|
|
FC KOLN (W) |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
LUMEZZANE |
7 |
|
|
ATALANTA (U23) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
TRENTO |
17 |
|
|
CALDIERO TERME |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
ASCOLI |
7 |
|
|
LUCCHESE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
PIANESE |
14 |
|
|
VIRTUS ENTELLA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
SCGr |
GIUGLIANO |
8 |
|
|
CATANIA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
ND |
BETTEMBOURG |
12 |
|
|
AS JEUNESSE ESCH |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
LALI |
VILLARREAL |
4 |
|
|
BARCELONA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
19:30 |
Sched |
|
|
LALI |
ELCHE |
17 |
|
|
MIRANDES |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
FPL |
SPARTAK VARNA |
3 |
|
|
CHERNO MORE VARNA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
EL |
GAGRA |
9 |
|
|
TORPEDO KUTAISI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LNA |
CSD MUNICIPAL |
6 |
|
|
ZACAPA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
NI |
GYORI ETO FC |
12 |
|
|
PAKS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LP |
FARENSE |
18 |
|
|
AROUCA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
QSL |
AL-AHLI DOHA |
2 |
|
|
AL-ARABI SC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
QSL |
QATAR SC |
9 |
|
|
AL-GHARAFA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SF4 |
XEREZ DEPORTIVO |
12 |
|
|
ORIHUELA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SF5 |
GUADALAJARA |
4 |
|
|
CF TALAVERA DE LA REINA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
DEPORTIVO LA CORUNA (W) |
8 |
|
|
BETIS (W) |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
ESPANYOL (W) |
16 |
|
|
GRANADILLA TENERIFE (W) |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
GRANADA CF (W) |
9 |
|
|
EIBAR (W) |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
LEVANTE (W) |
10 |
|
|
REAL SOCIEDAD (W) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
LEVANTE LAS PLANAS (W) |
11 |
|
|
MADRID CFF (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
REAL MADRID (W) |
1 |
|
|
ATHLETIC BILBAO (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
SEVILLA (W) |
3 |
|
|
BARCELONA (W) |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
LFW |
VALENCIA (W) |
12 |
|
|
ATLETICO MADRID (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SL |
ADANA DEMIRSPOR |
19 |
|
|
ALANYASPOR |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
SL |
BESIKTAS |
3 |
|
|
EYUPSPOR |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
AMEDSPOR |
10 |
|
|
BOLUSPOR |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
ANKARAGUCU |
8 |
|
|
SAKARYASPOR |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
ERZURUM BB |
6 |
|
|
ESENLER EROKSPOR |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
ISTANBULSPOR AS |
2 |
|
|
BANDIRMASPOR |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
KECIORENGUCU |
14 |
|
|
76 IGDIR BELEDIYESPOR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
MANISA FK |
11 |
|
|
YENI MALATYASPOR |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
PENDIKSPOR |
7 |
|
|
GENCLERBIRLIGI |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
SANLIURFASPOR |
9 |
|
|
FATIH KARAGUMRUK AS |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
UMRANIYESPOR |
4 |
|
|
ADANASPOR AS |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
1L |
YENI CORUMSPOR |
18 |
|
|
KOCAELISPOR |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:00 |
Sched |
|
|
NW |
GOTHAM FC (W) |
4 |
|
|
UTAH ROYALS (W) |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:15 |
Sched |
|
|
FDA |
OH LEUVEN |
6 |
|
|
KORTRIJK |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:15 |
Sched |
|
|
FDB |
LA LOUVIERE |
3 |
|
|
TEMSE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:15 |
Sched |
|
|
LH |
FC ASHDOD |
6 |
|
|
MACCABI TEL AVIV |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:15 |
Sched |
|
|
ELIT |
FREDRIKSTAD |
5 |
|
|
VIKING |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
LP |
HURACAN |
4 |
|
|
LANUS |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
LP |
INDEPENDIENTE |
18 |
|
|
ARGENTINOS JRS |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
BUND |
FC ST. PAULI |
18 |
|
|
RB LEIPZIG |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
3L |
BORUSSIA DORTMUND II |
11 |
|
|
ALEMANNIA AACHEN |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
SL |
ATROMITOS ATHINON |
12 |
|
|
LAMIA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
IL |
GKS JASTRZEBIE |
11 |
|
|
CHOJNICZANKA CHOJNICE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
PF1 |
PONFERRADINA |
10 |
|
|
CD ARENTEIRO |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:30 |
Sched |
|
|
PF2 |
CF INTERCITY |
2 |
|
|
ALGECIRAS |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
20:35 |
Sched |
|
|
IL |
PODBESKIDZIE |
14 |
|
|
ZAGLEBIE SOSNOWIEC |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
KS |
ELBASANI |
4 |
|
|
FK EGNATIA |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
KS |
TEUTA DURRES |
9 |
|
|
DINAMO TIRANA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
HNL |
HNK RIJEKA |
2 |
|
|
SIBENIK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
SAS |
MACARA |
3 |
|
|
IMBABURA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
PL |
ATLETICO OTTAWA |
2 |
|
|
PACIFIC FC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
SL |
KALLITHEA |
11 |
|
|
AEK ATHENS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
LDEM |
LEONES NEGROS UDG |
2 |
|
|
ATLANTE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
IL |
POGON SIEDLCE |
15 |
|
|
POLONIA WARSZAWA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
KC |
AL-QADISIYAH FC |
|
|
|
AL-OROBAH FC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:00 |
Sched |
|
|
KC |
AL-WEHDA CLUB |
|
|
|
AL-FAISALY FC |
|
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:15 |
Sched |
|
|
PL |
NK DOMZALE |
10 |
|
|
NK CM CELJE |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:30 |
Sched |
|
|
SUPE |
UNIVERSITATEA CLUJ |
1 |
|
|
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
L1 |
LYON |
14 |
|
|
MARSEILLE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
SA |
INTER |
1 |
|
|
AC MILAN |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
SCGr |
AUDACE CERIGNOLA |
3 |
|
|
POTENZA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
SCGr |
BENEVENTO |
11 |
|
|
FOGGIA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:45 |
Sched |
|
|
SCGr |
PICERNO |
1 |
|
|
CROTONE |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
PD |
GUABIRA |
14 |
|
|
BOLIVAR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
SA |
ATLETICO MINEIRO |
9 |
|
|
RED BULL BRAGANTINO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
SA |
VASCO DA GAMA |
8 |
|
|
PALMEIRAS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
SB |
CHAPECOENSE-SC |
19 |
|
|
AVAI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
LALI |
RAYO VALLECANO |
11 |
|
|
ATLETICO MADRID |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
LALI |
ALMERIA |
10 |
|
|
EIBAR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
UC |
DETROIT CITY FC |
8 |
|
|
LOUISVILLE CITY FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:00 |
Sched |
|
|
MNP |
COLUMBUS CREW 2 |
5 |
|
|
CAROLINA CORE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
22:30 |
Sched |
|
|
LP |
SPORTING CP |
1 |
|
|
VILAFRANQUENSE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
LP |
TALLERES CORDOBA |
5 |
|
|
RACING CLUB |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
ALIANZA PETROLERA |
13 |
|
|
AMERICA DE CALI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
BUCARAMANGA |
16 |
|
|
ATLETICO NACIONAL |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
CHICO |
18 |
|
|
DEPORTIVO PASTO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
DEPORTIVO CALI |
17 |
|
|
LA EQUIDAD |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
ENVIGADO |
19 |
|
|
ONCE CALDAS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
FORTALEZA FC |
3 |
|
|
SANTA FE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
INDEPENDIENTE MEDELLIN |
14 |
|
|
DEPORTES TOLIMA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
JUNIOR |
7 |
|
|
RIONEGRO FC |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
MILLONARIOS |
10 |
|
|
JAGUARES |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
PAC |
PEREIRA |
15 |
|
|
PATRIOTAS |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
L1C |
CUSCO FC |
5 |
|
|
SPORTING CRISTAL |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
Sched |
|
|
UC |
NEW MEXICO UNITED |
3 |
|
|
LOUDOUN UNITED |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:30 |
Sched |
|
|
SAS |
MUSHUC RUNA SC |
7 |
|
|
ORENSE SC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
CSL |
HAMILTON CITY |
5 |
|
|
SERBIAN WHITE EAGLES |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Post |
|
|
CSL |
SERBIAN WHITE EAGLES |
2 |
|
|
FUTURE STARS |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
AD BARRIO MEXICO |
1 |
|
|
AD COFUTPA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
DEPORTIVO UPALA FC |
8 |
|
|
MUNICIPAL GRECIA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
JICARAL SERCOBA |
5 |
|
|
SAN CARLOS FC |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
QUEPOS CAMBUTE |
2 |
|
|
AD CARMELITA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
AD ASERRI |
5 |
|
|
CS URUGUAY |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
ANTIOQUIA |
4 |
|
|
MARINEROS DE PUNTARENAS |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
ESCORPIONES |
2 |
|
|
GUADALUPE FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
23:00 |
FTR |
|
|
LDAA |
FUTBOL CONSULTANTS |
9 |
|
|
TURRIALBA FC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(23:00) |
Canc |
|
|
LNA |
CSD MUNICIPAL |
6 |
|
|
JUVENTUD PINULTECA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
21:15 |
FTR |
|
|
PL |
ZABBAR SP |
12 |
|
|
NAXXAR LIONS |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
CSL |
FUTURE STARS |
6 |
|
|
TORONTO FALCONS |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
21:00 |
FTR |
|
|
LPA |
MONTANESES |
24 |
|
|
CD AVISPONES DE CHILPANCINGO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:30 |
FTR |
|
|
NL |
ST JOSEPHS |
2 |
|
|
EUROPA POINT |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
20:25 |
FTR |
|
|
PL |
YARMOUK |
10 |
|
|
AL-KUWAIT |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:30 |
FTR |
|
|
1D |
ORDINO |
3 |
|
|
UE SANTA COLOMA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
PL |
FLORIANA FC |
6 |
|
|
HIBERNIANS FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ICEL IDMANYURDU |
18 |
|
|
ERBAASPOR |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KARACABEY BELEDIYESPOR |
3 |
|
|
SOMASPOR |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KARAMAN BELEDIYESPOR |
13 |
|
|
ARNAVUTKOY BELEDIYESPOR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
24 ERZINCANSPOR |
9 |
|
|
ADANA 1954 |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
FETHIYESPOR |
17 |
|
|
BATMAN PETROLSPOR |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
19:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
ISPARTA 32 SPOR |
16 |
|
|
SARIYER |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:10 |
FTR |
|
|
PL |
AL-ARABI KUWAIT CITY |
2 |
|
|
KHAITAN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
ALUMINIJ |
5 |
|
|
JADRAN DEKANI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
BELTINCI |
8 |
|
|
ND BILJE |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
DRAVINJA KOSTROJ |
3 |
|
|
ND SLOVAN LJUBLJANA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
ND GORICA |
1 |
|
|
NK KRKA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
ND ILIRIJA |
16 |
|
|
TOLMIN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
NK BRINJE GROSUPLJE |
9 |
|
|
TABOR SEZANA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
RUDAR VELENJE |
15 |
|
|
NK DRAVA PTUJ |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
18:00 |
FTR |
|
|
2D |
TRIGLAV KRANJ |
7 |
|
|
NK BISTRICA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
NL |
EUROPA FC |
1 |
|
|
MANCHESTER 62 |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:30 |
FTR |
|
|
SUPE |
FK TERMEZ SURKHON |
6 |
|
|
FC BUNYODKOR |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1D |
LA MASSANA |
8 |
|
|
PENYA ENCARNADA DANDORRA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
1DF |
NK TOSK |
3 |
|
|
BRATSTVO GRACANICA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
ESIL |
FLORA TALLINN II |
3 |
|
|
FC ELVA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
IF LOEDDE |
13 |
|
|
KRISTIANSTAD FC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
ATVIDABERGS FF |
3 |
|
|
NACKA ILIRIA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
IF SYLVIA |
4 |
|
|
MJOELBY AI-FF |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
17:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
FC ARLANDA |
1 |
|
|
IFK OSTERAKER |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
SECURITY SYSTEMS |
11 |
|
|
UF SANTOS (BOT) |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
PL |
VTM FC |
16 |
|
|
JWANENG GALAXY |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OR |
FC KAISERSLAUTERN II |
2 |
|
|
SV MORLAUTERN |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
ON |
DJK TEUTONIA ST. TOENIS |
1 |
|
|
SSVG VELBERT |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OW |
SC VERL II |
15 |
|
|
ROT-WEISS AHLEN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OW |
TUS ENNEPETAL |
6 |
|
|
SG WATTENSCHEID 09 |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OB |
HABENHAUSER FV |
9 |
|
|
TV EICHE HORN BREMEN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OM |
FORTUNA KOLN II |
6 |
|
|
BONN-ENDENICH 08 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
OM |
TEUTONIA WEIDEN |
9 |
|
|
FC HURTH |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
BELEDIYE DERINCESPOR |
12 |
|
|
68 AKSARAY BELEDIYE SPOR |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
KIRKLARELISPOR |
6 |
|
|
ALTINORDU |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
TUZLASPOR |
1 |
|
|
ALTAY |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
LU |
BRONDBY (U17) |
5 |
|
|
AC HORSENS (U17) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
ON |
SV BIEMENHORST |
7 |
|
|
MUELHEIMER FC 97 |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
OW |
SPVGG ERKENSCHWICK |
13 |
|
|
VFL BOCHUM II |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:15 |
FTR |
|
|
OM |
UNION SCHAFHAUSEN |
7 |
|
|
BERGISCH GLADBACH 09 |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
FNDV |
CERCLE BRUGGE 2 |
3 |
|
|
ROYAL KNOKKE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
FNDV |
OH LEUVEN (U23) |
11 |
|
|
SPOUWEN-MOPERTINGEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
FNDA |
STANDARD LIEGE (U23) |
7 |
|
|
U.R. NAMUR |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
FNDA |
STOCKAY-WARFUSEE |
5 |
|
|
FC TOURNAI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBS |
TURKSPOR AUGSBURG |
6 |
|
|
SV HEIMSTETTEN |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OBN |
DJK AMMERTHAL |
13 |
|
|
TSV KARLBURG |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
LEINFELDEN-ECHTERDINGEN |
8 |
|
|
TSV ESSINGEN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
FC KLEVE |
10 |
|
|
SV SONSBECK |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
SCHWARZ-WEISS ESSEN |
9 |
|
|
UNION NETTETAL |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
TSV MEERBUSCH |
15 |
|
|
SPVG SCHONNEBECK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
TVD VELBERT |
17 |
|
|
FC BUEDERICH |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFB HOMBERG |
5 |
|
|
SF NIEDERWENIGERN |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
CONCORDIA WIEMELHAUSEN |
18 |
|
|
VICTORIA CLARHOLZ |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
PREUSSEN MUNSTER II |
12 |
|
|
SV LIPPSTADT 08 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
SPVGG VREDEN |
17 |
|
|
SG FINNENTROP-BAMENOHL |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OW |
WESTFALIA RHYNERN |
4 |
|
|
FC GIEVENBECK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
GERMANIA EGESTORF-LANGREDE |
13 |
|
|
SPELLE-VENHAUS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
HEESLINGER SC |
5 |
|
|
MTV EINTRACHT CELLE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
SSV VORSFELDE |
18 |
|
|
HANNOVERSCHER SC |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
TUS BERSENBRUECK |
10 |
|
|
SV WILHELMSHAVEN |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
VERDEN 04 |
16 |
|
|
LUPO-MARTINI WOLFSBURG |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
ON |
VFL OLDENBURG |
11 |
|
|
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG (U23) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
ADLER WEIDENHAUSEN |
17 |
|
|
UNTER-FLOCKENBACH |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
SV STEINBACH 1920 |
14 |
|
|
HANAUER SC 1960 |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OH |
TSV STEINBACH II |
19 |
|
|
TUS HORNAU |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
FC UNION 60 |
8 |
|
|
BRINKUMER SV |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OB |
WERDER BREMEN III |
4 |
|
|
TURA BREMEN |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OM |
FC HENNEF 05 |
11 |
|
|
BONNER SC |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OM |
FC WEGBERG-BEECK |
14 |
|
|
SIEGBURGER SV 04 |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OM |
SSV MERTEN |
5 |
|
|
SPVG FRENCHEN 20 |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
OM |
SPVG PORZ 1919 |
15 |
|
|
VFL VICHTTAL |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ACSD SALUZZO |
3 |
|
|
BRA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ASTI |
1 |
|
|
GOZZANO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BORGARO TORINESE |
7 |
|
|
US ALBENGA |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CITTA DI VARESE |
10 |
|
|
ASD IMPERIA |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
DERTHONA |
11 |
|
|
CHISOLA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FBC OLTREPO |
12 |
|
|
SCD LIGORNA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FOSSANO |
13 |
|
|
CAIRESE |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LAVAGNESE |
14 |
|
|
RG TICINO |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANREMESE |
17 |
|
|
VOGHERA |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
VADO |
19 |
|
|
CHIERI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
AC MAGENTA |
1 |
|
|
PRO SESTO |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ARCONATESE |
4 |
|
|
CALVINA |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BRENO |
5 |
|
|
CHIEVO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CASATESEROGOREDO |
19 |
|
|
OSPITALETTO |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CASTELLANZESE |
6 |
|
|
CLUB MILANO |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FANFULLA |
2 |
|
|
CILIVERGHE MAZZANO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FRANCIACORTA FC |
14 |
|
|
SANTANGELO |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAN GIULIANO CITY |
16 |
|
|
ASD VARESINA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SONDRIO |
18 |
|
|
FOLGORE CARATESE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
VIGASIO |
20 |
|
|
CREMA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ADRIESE |
1 |
|
|
CHIONS |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BASSANO |
2 |
|
|
MONTECCHIO MAGGIORE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BRUSAPORTO |
4 |
|
|
BRIAN LIGNANO |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CJARLINS MUZANE |
9 |
|
|
CAMPODARSEGO |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ESTE |
11 |
|
|
CALVI NOALE |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LAVIS |
12 |
|
|
VILLA D ALME |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LUPARENSE |
13 |
|
|
TREVISO |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MESTRE |
14 |
|
|
VIRTUS BERGAMO 1909 |
20 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PORTOGRUARO |
16 |
|
|
CARAVAGGIO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
REAL CALEPINA |
17 |
|
|
DOLOMITI BELLUNESI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CITTADELLA VIS MODENA |
2 |
|
|
IMOLESE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CORTICELLA |
3 |
|
|
CATTOLICA CALCIO SM |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FIORENZUOLA |
4 |
|
|
PIACENZA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LENTIGIONE |
7 |
|
|
SASSO MARCONI |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PROGRESSO CALCIO |
11 |
|
|
PISTOIESE |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RAVENNA |
12 |
|
|
TUTTOCUOIO |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAMMAURESE |
13 |
|
|
PRATO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TAU CALCIO ALTOPASCIO |
15 |
|
|
UNITED RICCIONE |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ZENITH PRATO |
18 |
|
|
FORLI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
AQUILA MONTEVARCHI |
1 |
|
|
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FULGENS FOLIGNO |
4 |
|
|
FIGLINE |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
GAVORRANO |
18 |
|
|
SANGIOVANNESE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
GROSSETO |
6 |
|
|
POGGIBONSI |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
OSTIA MARE |
9 |
|
|
SERAVEZZA |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ROBUR SIENA |
14 |
|
|
FLAMINIA |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAN DONATO |
11 |
|
|
ORVIETANA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TRESTINA |
16 |
|
|
TERRANUOVA TRAIANA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
US FEZZANESE |
17 |
|
|
LIVORNO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ATLETICO ASCOLI |
2 |
|
|
FERMANA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ATLETICO TERME FIUGGI |
13 |
|
|
CIVITANOVESE |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
AVEZZANO |
3 |
|
|
SORA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CASTELFIDARDO |
4 |
|
|
TERAMO |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
FORSEMPRONESE |
8 |
|
|
TERMOLI CALCIO |
19 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ISERNIA |
10 |
|
|
SENIGALLIA |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
L AQUILA |
11 |
|
|
RECANATESE |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MATELICA |
1 |
|
|
CHIETI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAN NICOLO |
14 |
|
|
SAMBENEDETTESE |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CYNTHIALBALONGA |
6 |
|
|
ATLETICO URI |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LODIGIANI |
3 |
|
|
CASSINO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
OLBIA |
12 |
|
|
GUIDONIA MONTECELIO |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
PAGANESE |
13 |
|
|
MONTEROTONDO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SARNESE 1926 |
15 |
|
|
GELBISON CILENTO |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SARRABUS OGLIASTRA |
16 |
|
|
ANZIOLAVINIO |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SAVOIA |
17 |
|
|
ILVAMADDALENA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TERRACINA |
18 |
|
|
LATTE DOLCE |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
TRASTEVERE |
1 |
|
|
PUTEOLANA |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
ANGRI |
3 |
|
|
MANFREDONIA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
BRINDISI |
4 |
|
|
ACERRANA 1926 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CITTA DI FASANO |
6 |
|
|
GRAVINA |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MARTINA FRANCA 1947 |
13 |
|
|
CASARANO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
MATERA |
14 |
|
|
FIDELIS ANDRIA |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
NOCERINA |
15 |
|
|
FRANCAVILLA |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
UGENTO |
17 |
|
|
ACD NARDO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
USD PALMESE 1914 |
16 |
|
|
COSTA DAMALFI |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
VIRTUS FRANCAVILLA |
18 |
|
|
ISCHIA ISOLAVERDE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
CASTRUMFAVARA |
3 |
|
|
AKRAGAS |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
IGEA VIRTUS B. |
5 |
|
|
ENNA CALCIO |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
LOCRI |
8 |
|
|
VIBONESE |
18 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
NISSA |
9 |
|
|
SIRACUSA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
POMPEI |
11 |
|
|
SAMBIASE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
RAGUSA CALCIO |
12 |
|
|
ACIREALE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANCATALDESE |
14 |
|
|
PATERNO |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SANTAGATA |
15 |
|
|
REGGINA |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
SDGr |
SCAFATESE |
16 |
|
|
LICATA |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
EMPOLI U20 |
18 |
|
|
HELLAS VERONA U20 |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
CAILUNGO |
14 |
|
|
SS COSMOS |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
SP LA FIORITA |
6 |
|
|
FAETANO |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
CAMP |
TRE PENNE |
8 |
|
|
PENNAROSSA |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
MOTALA AIF FK |
8 |
|
|
VANERSBORGS FK |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
(16:00) |
Canc |
|
|
2DN |
SANDVIKS IK |
10 |
|
|
KIRUNA FF |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
16:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF |
2 |
|
|
IFK HANINGE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2DSS |
HUDDINGE IF |
7 |
|
|
BK LJUNGSBRO |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
IK TORD |
7 |
|
|
SAVEDALENS IF |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
SERIK BELEDIYESPOR |
9 |
|
|
GIRESUNSPOR |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
16:00 |
FTR |
|
|
2LGr |
KASTAMONUSPOR |
5 |
|
|
KARAKOPRU BELEDIYESPOR |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:30 |
FTR |
|
|
2LGr |
VAN SPOR FK |
6 |
|
|
ELAZIGSPOR |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
DINAMO TBILISI II |
4 |
|
|
ARAGVI DUSHETI |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
FC RUSTAVI |
1 |
|
|
GAREJI |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
EL2 |
SIONI BOLNISI |
2 |
|
|
SPAERI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
NIENDORFER TSV |
8 |
|
|
VORWARTS-WACKER |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OH |
SV HALSTENBEK-RELLINGEN |
12 |
|
|
TSV CONCORDIA |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
EINTRACHT MAHLSDORF |
7 |
|
|
TASMANIA BERLIN |
8 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
HANSA ROSTOCK II |
3 |
|
|
GRUEN-WEISS AHRENSFELDE |
11 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
ROSTOCKER FC 1895 |
16 |
|
|
SV LICHTENBERG 47 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SC STAAKEN |
14 |
|
|
OPTIK RATHENOW |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
ON |
SPARTA LICHTENBERG |
10 |
|
|
SG DYNAMO SCHWERIN |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OF |
OLDENBURGER SV |
6 |
|
|
SV EICHEDE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
OB |
VATAN SPORT BREMEN |
7 |
|
|
GEESTEMUENDE |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
BANDARI |
5 |
|
|
GOR MAHIA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
FC TALANTA |
11 |
|
|
KENYA POLICE |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
KARIOBANGI SHARKS |
10 |
|
|
MURANGA SEAL |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
PL |
TUSKER |
4 |
|
|
HOMEBOYZ |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNG |
AHLAFORS IF |
7 |
|
|
IK KONGAHAELLA |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DN |
GOTTNE |
8 |
|
|
YTTERHOGDALS IK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
15:00 |
FTR |
|
|
2DNS |
SKILJEBO |
13 |
|
|
FALU BS FK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
1D |
ATLETIC CLUB D ESCALDES |
1 |
|
|
FC PAS DE LA CASA |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:30 |
FTR |
|
|
ON |
TSG NEUSTRELITZ |
13 |
|
|
TUS MAKKABI BERLIN |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DW |
AALBORG (W) |
7 |
|
|
ASA AARHUS (W) |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
1DW |
VARDE (W) |
3 |
|
|
NAESTVED HG (W) |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
OH |
ETSV HAMBURG |
3 |
|
|
FC SUDERELBE |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
BOLOGNA U20 |
9 |
|
|
CREMONESE U20 |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
BODENS BK |
1 |
|
|
FROESOE IF |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DN |
TEAM TG FF |
2 |
|
|
BERGNASETS AIK |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DSG |
OSTERLEN FF |
4 |
|
|
IFK TRELLEBORG FK |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
14:00 |
FTR |
|
|
2DVG |
VASTRA FROLUNDA IF |
6 |
|
|
VARBERGS GIF |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
PL |
TAINAN CITY |
2 |
|
|
AC TAIPEI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
PL |
TAIPOWER |
3 |
|
|
HANG YUEN FC |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:30 |
FTR |
|
|
LU |
BRONDBY (U19) |
4 |
|
|
AC HORSENS (U19) |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
1D |
BUMPROM GOMEL |
9 |
|
|
FC BARANOVICHI |
16 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
13:00 |
FTR |
|
|
1D |
HEGELMANN B |
11 |
|
|
FA SIAULIAI B |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:30 |
FTR |
|
|
ESIL |
TARTU WELCO ELEKTER |
4 |
|
|
PAIDE LM II |
9 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
1D |
CF ESPERANCA |
2 |
|
|
INTER CLUB D ESCALDES |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
INTER U20 |
10 |
|
|
AC MILAN U20 |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
12:00 |
FTR |
|
|
CP1 |
TORINO U20 |
14 |
|
|
CAGLIARI U20 |
15 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:45 |
FTR |
|
|
OH |
HEBC HAMBURG |
14 |
|
|
TSV BUCHHOLZ |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
PL |
KOWLOON CITY |
9 |
|
|
EASTERN SC |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
11:00 |
FTR |
|
|
PL |
LEE MAN FC |
3 |
|
|
HONG KONG FC |
6 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:30 |
FTR |
|
|
PL |
TAIPEI VIKINGS |
8 |
|
|
MING CHUAN UNIV. |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:30 |
FTR |
|
|
PL |
TATUNG |
6 |
|
|
TAICHUNG FUTURO FC |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
10:00 |
FTR |
|
|
WLW |
URAWA (W) |
12 |
|
|
INAC KOBE LEONESSA (W) |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
09:00 |
FTR |
|
|
SLDA |
IRTYSH OMSK |
6 |
|
|
RODINA 2 |
2 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
08:00 |
FTR |
|
|
WLW |
NOJIMA STELLA (W) |
9 |
|
|
OMIYA ARDIJA VENTUS (W) |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
06:00 |
FTR |
|
|
LPA |
LOS CABOS UNITED |
21 |
|
|
CIMARRONES |
3 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
05:00 |
FTR |
|
|
LPA |
AGRICULTORES FC GUASAVE |
6 |
|
|
MEXICALI FC |
22 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:30 |
FTR |
|
|
LPA |
GAVILANES FC MATAMOROS |
15 |
|
|
CORRECAMINOS DE LA UAT II |
13 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:00 |
FTR |
|
|
LPA |
CHIAPAS FC |
18 |
|
|
RACING FC PORTO PALMEIRAS |
36 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
04:00 |
FTR |
|
|
LPA |
SPORTING CANAMY |
28 |
|
|
IRAPUATO |
17 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
03:00 |
FTR |
|
|
LPA |
LOBOS ULMX |
20 |
|
|
COLIMA FC |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
03:00 |
FTR |
|
|
LPA |
TRITONES VALLARTA |
32 |
|
|
MINEROS DE FRESNILLO |
23 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
02:00 |
FTR |
|
|
LPA |
TIGRES DE ALICA FC |
31 |
|
|
UA ZACATECAS |
4 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
02:00 |
FTR |
|
|
LPA |
ZACATEPEC 1948 |
33 |
|
|
REBOCEROS DE LA PIEDAD |
27 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPA |
ACATLAN FC |
5 |
|
|
CA SAN JUAN DE ARAGON |
10 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPA |
AGUACATEROS DE PERIBAN |
8 |
|
|
ACD URUAPAN |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPA |
DEPORTIVA VENADOS |
35 |
|
|
TAPACHULA SOCONUSCO FC |
29 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPA |
ZITACUARO |
34 |
|
|
FARAONES DE TEXCOCO |
14 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPB |
ARTESANOS METEPEC FC |
6 |
|
|
HURACANES IZCALLI |
5 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPB |
CDM FC |
8 |
|
|
CD YAUTEPEC |
7 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPB |
CIERVOS |
13 |
|
|
CLUB CANONEROS MARINA |
12 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
01:00 |
FTR |
|
|
LPB |
PACHUCA II |
10 |
|
|
CALOR DE SAN PEDRO |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
00:00 |
FTR |
|
|
LPA |
PIONEROS DE CANCUN |
2 |
|
|
INTER PLAYA DEL CARMEN |
1 |
|
|
- |
- |
- |
- |
|
|
Full Time Result Only |
|
|