Thursday, July 25 , 2024       FAVORITES Sort by K/O    Europe/Athens    06:11:34
K/O Stat Tour Tournament Round Player 1 SP Player 2 SP S1 S2 S3 S4 S5 SCORE    
AG (ATP-S)
12:00 Sched ATP-S AG QF SEYBOTH WILD T. (BRA) HANFMANN Y. (GER)
13:30 Sched ATP-S AG QF MORENO N. (USA) BERRETTINI M. (ITA)
15:00 Sched ATP-S AG QF MARTINEZ P. (ESP) ACOSTA F. (ARG)
16:30 Sched ATP-S AG QF BAEZ S. (ARG) GASTON H. (FRA)
AG (ATP-D)
15:00 Sched ATP-D AG QF ARNEODO R./WEISSBORN T. GONZALEZ S./MANSOURI S.
19:00 Sched ATP-D AG QF MURRAY J./PAVLASEK A. ERLER A./MIES A.
CO (ATP-S)
17:30 Sched ATP-S CO QF CERUNDOLO F. (ARG) SONEGO L. (ITA)
19:00 Sched ATP-S CO QF MENSIK J. (CZE) TSENG C. H. (TPE)
19:00 Sched ATP-S CO QF RUBLEV A. (RUS) MAROZSAN F. (HUN)
22:00 Sched ATP-S CO QF LAJOVIC D. (SRB) MUSETTI L. (ITA)
CO (ATP-D)
17:30 Sched ATP-D CO SF ANDREOZZI G./REYES M. ARENDS S./MOLCHANOV D.
20:30 Sched ATP-D CO SF GUINARD M./JACQ G. ROMBOLI F./ZORMANN M.
UA (ATP-S)
19:00 Rain ATP-S UA R16 MCDONALD M. (USA) NISHIOKA Y. (JPN)
20:15 Sched ATP-S UA R16 THOMPSON J. (AUS) MAYOT H. (FRA)
20:30 Rain ATP-S UA R16 KARATSEV A. (RUS) TIAFOE F. (USA)
22:00 Sched ATP-S UA R16 OPELKA R. (USA) DAVIDOVICH FOKINA A. (ESP)
23:15 Sched ATP-S UA R16 GOFFIN D. (BEL) PURCELL M. (AUS)
UA (ATP-D)
18:00 Rain ATP-D UA R16 CASH J./GALLOWAY R. HARRISON C./MARTIN F.
19:30 TF ATP-D UA R16 GORANSSON A./VERBEEK S. CHOPRA K./MARTIN A.
21:45 Rain ATP-D UA R16 BLUMBERG W./DANIELL M. KIRKOV V./RINDERKNECH A.
CL (WTA-S)
12:00 Sched WTA-S CL SF FRECH M. (POL) SAMSONOVA L. (CZE)
13:30 Sched WTA-S CL SF NOSKOVA L. (CZE) LINETTE M. (POL)
CL (WTA-D)
15:00 Sched WTA-D CL SF ROSATELLO C./ZIMMERMANN K. MATTEK-SANDS B./SAFAROVA L.
RI (WTA-S)
10:00 TF WTA-S RI QF AVANESYAN E. (RUS) CRISTIAN J. (ROU)
12:00 Sched WTA-S RI SF ANDREEVA M. (RUS) DANILOVIC O. (SRB)
RI (WTA-D)
10:00 Sched WTA-D RI SF BARA I./TODONI A. PANOVA A./SIZIKOVA Y.
11:30 Sched WTA-D RI SF DANILINA A./KHROMACHEVA I. MORATELLI A./SANTAMARIA S.
FT (CHAL MS)
14:00 Sched CHAL MS FT R16 BOITAN G. (ROU) POPKO D. (KAZ)
15:30 Sched CHAL MS FT R16 DOUGAZ A. (TUN) ONCLIN G. (BEL)
16:00 Sched CHAL MS FT R16 HEMERY C. (FRA) AHTI V. (FIN)
17:30 Sched CHAL MS FT R16 MOELLER M. (GER) TABUR C. (FRA)
FT (CHAL MD)
12:00 TF CHAL MD FT R16 SVRCINA D./VRBENSKY M. VASA E./VASA I.
IV (CHAL MS)
12:00 Sched CHAL MS IV R16 MAESTRELLI F. (ITA) MEZA A. (ECU)
13:30 Sched CHAL MS IV R16 REHBERG M. (GER) PELLEGRINO A. (ITA)
19:00 Sched CHAL MS IV R16 DELLIEN H. (BOL) KRAJINOVIC F. (SRB)
22:00 Sched CHAL MS IV R16 GAUBAS V. (LTU) GASQUET R. (FRA)
SS (CHAL MS)
13:00 Sched CHAL MS SS R16 ESCOFFIER A. (FRA) BUTVILAS E. (LTU)
13:00 Sched CHAL MS SS R16 GEERTS M. (BEL) ADDED A. (FRA)
18:00 Sched CHAL MS SS R16 DAMAS M. (ESP) LOCK B. (ZIM)
19:45 Sched CHAL MS SS R16 VARONA N. (ESP) GERASIMOV E. (BLR)
SZ (CHAL MS)
12:00 Sched CHAL MS SZ R16 SHELBAYH A. (JOR) MOLLEKER R. (GER)
14:00 Sched CHAL MS SZ R16 BURRUCHAGA R. (ARG) BLOCKX A. (BEL)
18:00 Sched CHAL MS SZ R16 DE LOORE J. (BEL) JASIKA O. (AUS)
21:00 Sched CHAL MS SZ R16 BLANCANEAUX G. (FRA) HALYS Q. (FRA)
UC (CHAL MS)
19:00 Sched CHAL MS UC R16 BASAVAREDDY N. (USA) GRENIER H. (FRA)
19:00 Sched CHAL MS UC R16 HOLT B. (USA) POLMANS M. (AUS)
20:30 Sched CHAL MS UC R16 ATMANE T. (FRA) FEARNLEY J. (GBR)
FINISHED GAMES
K/O Stat Tour Tournament Round Player 1 SP Player 2 SP S1 S2 S3 S4 S5 FINAL    
CL (WTA-D)
11:00 Fin WTA-D CL SF KREJCIKOVA B./SINIAKOVA K. HSIEH S./TSAO C.
FT (CHAL MD)
17:00 FTR CHAL MD FT QF KIRKIN E./POPKO D. FANCUTT T./INGILDSEN J.
13:30 FTR CHAL MD FT QF CERVANTES I./RINCON D. BARNAT J./DUDA F.
12:00 FTR CHAL MD FT QF NAM J./REESE H. BARTON H./VESELY J.
IV (CHAL MD)
16:30 FTR CHAL MD IV QF MILEV Y./NESTEROV P. GIACOMINI L./SCIAHBASI L.
15:00 FTR CHAL MD IV QF DRZEWIECKI K./MATUSZEWSKI P. BUENO G./MEZA A.
13:30 FTR CHAL MD IV QF ALMEIDA M./SILVA J. SILVA D./VILLANUEVA G.
12:00 FTR CHAL MD IV QF FATIC N./JIANU F. DEMOLINER M./DURAN G.
SS (CHAL MD)
21:15 FTR CHAL MD SS QF LOCK B./LOCK C. MARTINEZ A./MONTES I.
19:30 FTR CHAL MD SS QF ISTOMIN D./KARLOVSKIY E. ADDED D./REYMOND A.
18:00 FTR CHAL MD SS QF ALVARADO P./RODRIGUEZ L. GEERTS M./OBERLEITNER N.
14:30 FTR CHAL MD SS QF MARRERO I./QUILEZ A. DONSKI A./PEREIRA T.
SZ (CHAL MD)
16:30 FTR CHAL MD SZ QF BERTOLA R./MARGAROLI L. NEDUNCHEZHIYAN J./PRASHANTH V.
15:00 FTR CHAL MD SZ QF JECAN A./PICHLER D. KYM J./SCHULENBURG J.
13:30 FTR CHAL MD SZ QF BERNET H./STRICKER D. RODIONOV J./UZHYLOVSKY V.
12:00 FTR CHAL MD SZ QF WATANABE S./YUZUKI T. PEL D./STEVENS B.
UC (CHAL MD)
22:00 FTR CHAL MD UC QF BARIS O./BASAVAREDDY N. HILDERBRAND T./LAWSON A.
22:00 FTR CHAL MD UC QF SAVILLE L./TU L. HARPER P./PUTTERGILL C.
20:30 FTR CHAL MD UC QF KIGER M./SIGOUIN B. TROTTER J./UCHIYAMA Y.
01:40 P2WO CHAL MD UC R16 ATMANE T./GEA A. NOGUCHI R./TAYLOR A.
00:50 Fin CHAL MD UC R16 REYNOLDS F./SOTO M. BROOM C./FEARNLEY J. 3-6 6-3 6-10 1-2
Sched Scheduled Abd Abandoned  K/O  Kick Off Time Latest score ATP-S ATP Singles WTA-S WTA Singles
Fin Finished Post Postponed  Stat  Game Status  Information ATP-D ATP Doubles WTA-D WTA Doubles
Int Interrupted Canc Cancelled Now Serving  SP  Seed Positionnew Rain Rain Delaynew
Back to Top